AVDIO NERESNOSTI

glasba,koncerti,posnetki,plošče, CD,avdio klub, srečanja,razno,...

OdgovorNapisal/-a PSD » Pe Jun 17, 2005 5:56 pm

Še nekaj - ko sem danes prebiral modrovanja Hudo Brihtnega na temo spajanja akrila ali pa akrila in kovine ali pa celo :D :D :D vlivanja kovine v akril - HEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHE

Sem se pa ene 5 minut pošteno valjal od smeha ...
En lep dan
PSD
mod
 
Prispevkov: 109
Pridružen: Če Jun 02, 2005 1:46 pm

OdgovorNapisal/-a Dare Rutar » Pe Jun 17, 2005 6:07 pm

Hajdi, hajdi, a ti tastari niso povedal? Si kar si. Kuzma pa ne moreš bit. Jebi ga. Lajf's a bi?. :cry: :cry: :cry:
Dare Rutar
 
Prispevkov: 61
Pridružen: Sr Mar 30, 2005 10:48 am

OdgovorNapisal/-a PSD » Po Jun 20, 2005 4:57 pm

Čas za sprostitve je prišel - pa sem malo pošnofal kaj modrega bi lahko skupaj sklanfal Hudo Brihtni - in lej no lej - Bojanov - da nisi zapadel v v par protislovij - no, da ti pomagam -

Meni je zanimiv tam oni efekt. Tisti PSD (bivši Kvazi) piše, kako se pri nas nič ne dogaja (30 obsežnih postov s skicami in predlogi dnevno, medtem ko tam en "seronja" na tri dni s po dvema stavkoma, prepojenima z "bolečino"), potem piše, da pri nas več nihče ne piše (ker ne vidi vsega kar se dogaja na tem forumu, pa navkljub temu - poglejmo na tisti "forum", da ugotovimo odkod mu ta bebava ideja, ko mu lahko naštejem konkretne resne ljudi, ki so tam redno pisali, pa so se, odkar je on, "seronja", prišel na tisti forum, kot trezni folk umaknili...), da tega pri nas nihče ne bere (skoraj 300 000 obiskov napram smešni številki pri njih - ko lahko vsak dan opazuje skozi ves dan, število obiskovalcev pri njih =1, razen ko pri nas kaj odgovarjamo njim (tu je razlog za s..... ker si tako povečujejo obisk), kako to berejo samo slovenci (pa ves balkan in ne tako majhno število obiskovalcev iz celega sveta, ki bodo prej ko slej imeli proložnost vse to prebirati v angleškem jeziki (prevodi sledijo), ..... , ko lahko na hiendfiju prebere vsak IP ki je kdaj od koderkoli obiskal hiendfi (z naslovi strežnikov, operaterjev, obiskov po mestih, ...)


- vidim, da pridno bereš ta forum (čeprav redno trdiš, da je zanič in da ga sploh ne prebiraš) saj zi zelo na tekočem, kaj se kje zapiše, izjavi, ...

- hjam - imava dilemo - praviš, da sem ex-Kvazi - samo pozabil si, da si Kvazi v bistvu bil kar ti ... Hjam - zdaj sva pa tam ... Kdo sem potem jaz? Še eden v vrsti tvojih alteregov?? Hvalabogu ne ...

- a bejž - a da so tukaj pobegnili konkretni pisci? Ja kaj se je pa pri tebi zgodilo? Se morda spomniš kar nekaj ljudi, ki so bili prijavljeni na tvojem forumu s polnimi imeni in priimki - pa si (da skrajsava doolgo zgodbo) jih na koncu vedno obtozil, da so neke izmisljene osebe ...
Ja saj res - rdečeglavi, pa zvočnik in podobni - to so res konkretne osebe - en je moj sosed, drug je direktor znane firme in tako jako poznan, ... Dej ti malo pometi in pospravi pri sebi potem pa se vsajaj, kako si nihče ne upa bit prijavljen s pravim imenom ...
Itak si pa sam s svojimi kvazialteregi uničil smisel takšnih prijav ...

Kar se pa tvojega gramofonskega projekta tiče - ker vidim, da ves čas namiguješ, kako naj bi jaz bil fovš temu iskrenju idej - dej dej - zna bit, da boste naredil spodoben izdelek - ampak zakaj bi ti pa rabil bit fovš? Mi znaš razložit? A misliš, da imaš prvo internetno skupino, ki se loteva nekega DiY projekta? Tega je kar veliko (ampak, ja saj vem- samo ti in tvoje okrilje ste edini kompetentni za karkoli) samo očke je treba odpret pa pustit, da kdaj kaj tudi posrkaš, ne samo pljuvat po vsem kar "ni z nami" ... Ampak to je pa že druga zgodba ...

Hecn je pa to - če se že greva komunikacijo - tole me pa res zanima - vidim, da en gospod po tvojih načrtih sestavlja neke zvočnike - najprej ni bila nič Ternina univerzalna kretnica kritična, sam volumen škatle ni sile, razporeditev enot ni sile, ipd ... Zdaj, ko je pa zapravil verjetno kar lep kupček $$ in časa - ter ugotovil, da je bil porazen zvok - je pa nenadoma volumen problem lahko, kretnica ni adekvatna, en tisoč problem ... Zanimivo, zanimivo ... A pol vendarle je nekaj na tem, da moraš se držat enih pravil ali kako že??

Kar se pa tiče primerjav aparatur - ko Iztok kar naprej nekaj ven meče - dajmo si še na nekaj spomin obudit - HEF sobica v Mednem, lani - ko je samograditelj prinesel neko tranzistorsko končno stopnjo - Iztok - mislim, da sta bila ti pa Anin tam (mimogrede - BH ni zadeve sploh poslušal - potem se je pa na veliko hvalil, kako je "še en DiY poklapano bil poražen) - kaj sta pravzaprav rekla ko ste zadevo priklopili? Da ni bilo nekaj v stilu, da je treba BH zadeve nekam "odzad pospravt", ker bo drugače doživel preveč blamaže, če bo kdo želel slišat primerjavo?? Samo vprašam, ker me že malo spomin daje ...

Pa uživantski preostanek popoldneva ...

Mimogrede BH - vidim, da imaš lepo lastnost - namreč ljudi sodiš po sebi - vsaj sodeč po velikem številu raznih "seronj" in podobnih izrazov, ki jih tako vehamentno razdajaš okrog ...
En lep dan
PSD
mod
 
Prispevkov: 109
Pridružen: Če Jun 02, 2005 1:46 pm

OdgovorNapisal/-a PSD » Po Jun 20, 2005 6:09 pm

Hehe - kako lepo sem zadel na pravo točko - si že začel mjavkat ... (se navaja na zanimiv traktat Hudo Brihtnega na njegovem forumu)

- najprvo - kar se tiče pismenosti - ne - nisem napisal da je "zvočnik" prenehal - napisal sem, da so taka imena res tipična slovenska - in res zelo prepoznavna, ane ... Tako da lahko nehaš nakladat z nekimi potrebami za prijavami s pravim imenom in priimkom - ker so tudi pri tebi taki primerki redki - bilo jih je več - pa si jih javno (ker so si pač drznili povedat tudi kako resnično plat življenja) toliko časa blatil (tvoja lepa stara navada), da so se enostavno bolj lai manj samoukinili .. Ene si pa bojda celo sam znabal ... Demokrat na vrhuncu ...

- te daje paranoja? spet smo nekaj vsi poimenovani za neke pajdaše od nekoga? Po eno strani praviš, da še dobro, da ne pišemo po tvojem forumu - po drugi strani imaš resne probleme, ker se očitno pajdašimo z nekom, kateremu si ti večkrat javno lezel v ... potem pa po nekaj tednih obrnil plato in pred nekaj meseci celo javno izjavljal, da si vse tisti samo igral - se pravi dobesedno priznal si, da blefiraš tako in drugače ...

- ja, gre za univerzalno kretnico - katero pa si mu v končni fazi sam svetoval ... Takrat si trdil, da bo že z njo kar OK delalo, da pa bo treba malo predelat za optimum ... Hehe - filter od Shahiniana - a filter od BHja ni dober? :P

- opa bato - a zdaj te pa ni bilo zraven v Mednem - no vsaj to priznaš. Hehe - eno leto (slabo) pa res ni taka doba, da bi človek tako silno pozabil ... Tako da - nekam spomin peša al kako?
Ja ja, to bo to - tako silno si želim slabo HL komponentam, da že haluciniram - da se ne boš od preponosa razpočil - spominjaš na ono žabo, ki je želela bit večja od vola - samo z njo se na koncu zgodi nekaj neprijetnega ...

- mimogrede - nekaj si prisaril pred časom kako težko je dobit tvoj preamp ED - da bi z veseljem imel kakega - ni problema - ko sem bil zadnjič v BB v LJ - so ga v hrbet metali za cca 70kSIT pa na gotovino bi se še dalo kak popust dobit ... Saj veš - gre se za oni demo primerek, na katerem se prah nabira že kakih 8+ let ...

- hehe - ja, tudi mi ostali si radi izbiramo družbo - zato pa ne najdemo v tvojem okolju kake pametne note, da bi se splačalo vklopit aktivneje ...
OK, priznam, na trenutke je zanimivo malo prebrat tole teoretiziranje okrog gramofona - ker pade tudi kaka zanimiva ideja - in si želim, da boste tole izpeljali do konca in se bo dalo zadevo slišat. Zakaj pa ne? Vsaj en konkreten dokumentiran projekt izpeljan do konca.

ps: nisi mi omelnil kaj je zdaj s tem - Kvazi na kuzma forumu si bil ti - zdaj praviš, da sem jaz preimenovani Kvazi? Torej? Ali sedaj ti in jaz vodiva monologe? Ali kako že?
En lep dan
PSD
mod
 
Prispevkov: 109
Pridružen: Če Jun 02, 2005 1:46 pm

OdgovorNapisal/-a PSD » Po Jun 20, 2005 6:13 pm

Aha - v vmesnem času si ti lepo porpavil in dopolnil tvoj post - se mi pa zdajle ne da več iskat vseh dopolnitev - imaš pa karakter ... Popravljaš tekst in prirejaš zadeve ... Opazil sem,d a si v popravljeni verziji prešel na nižji nivo komunikacije ... Tudi prav ... Pač tak si ...

ps: Je težko dopisat nov post z "dodatki"?
En lep dan
PSD
mod
 
Prispevkov: 109
Pridružen: Če Jun 02, 2005 1:46 pm

OdgovorNapisal/-a zvocnik » Po Jun 20, 2005 9:01 pm

[quote="PSD"]
Ja saj res - rdečeglavi, pa zvočnik in podobni - to so res konkretne osebe - en je moj sosed, drug je direktor znane firme in tako jako poznan, ... Dej ti malo pometi in pospravi pri sebi potem pa se vsajaj, kako si nihče ne upa bit prijavljen s pravim imenom ...
Itak si pa sam s svojimi kvazialteregi uničil smisel takšnih prijav ...


kot kaze me res poznate. ne nisem vas sosed ali katerega koli avdiofila, da sem zaposlen v znani slovenski firmi drzi in tudi to, da sem direktor (ne predsednik uprave). kdo bi si mislil.

anonimnost ni slabost toliko casa dokler nisi zaljiv do drugih.

lp
zvocnik
 
Prispevkov: 15
Pridružen: Ne Mar 06, 2005 12:31 am

OdgovorNapisal/-a Rogouc » Po Jun 20, 2005 10:46 pm

Ej, PSD, brez veze se matraš. Brihtni je itak že zdavnaj izgubil občutek za prepoznavanje realnosti, pa če mu spisek dejstev z žebljem na čelo pribiješ. Bolš da greš prepričevat kako bukvo (al pa finsko brezo), bo več efekta. :P :P :P :P :P
Rogouc
 
Prispevkov: 199
Pridružen: Če Mar 31, 2005 7:02 am

OdgovorNapisal/-a VCC » To Jun 21, 2005 7:12 am

[quote="Rogouc"]Ej, PSD, brez veze se matraš. Brihtni je itak že zdavnaj izgubil občutek za prepoznavanje realnosti, pa če mu spisek dejstev z žebljem na čelo pribiješ. Bolš da greš prepričevat kako bukvo (al pa finsko brezo), bo več efekta. :P :P :P :P :P


Word :mrgreen:
VCC
 
Prispevkov: 328
Pridružen: Ne Mar 13, 2005 5:28 pm
Na vrh

Hajdijev bes

OdgovorNapisal/-a VCC » To Jun 21, 2005 7:39 am

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
VCC
 
Prispevkov: 328
Pridružen: Ne Mar 13, 2005 5:28 pm

OdgovorNapisal/-a kuzma2 » To Jun 21, 2005 7:46 am

To pa še jaz komaj razumem.
FK
kuzma2
 
Prispevkov: 1707
Pridružen: Pe Mar 11, 2005 3:22 pm

OdgovorNapisal/-a VCC » To Jun 21, 2005 9:34 am

Živijo!
[quote="administrator"]To pa še jaz komaj razumem.


Res? Samo nasmejal sem se prav fajn. Pa tale zeleni smajli mi je od vseh najbolj všeč.
LP; VCC
VCC
 
Prispevkov: 328
Pridružen: Ne Mar 13, 2005 5:28 pm
Na vrh

OdgovorNapisal/-a kuzma2 » To Jun 21, 2005 10:13 am

Smeh je pol zdravja!
FK
kuzma2
 
Prispevkov: 1707
Pridružen: Pe Mar 11, 2005 3:22 pm

OdgovorNapisal/-a VCC » To Jun 21, 2005 3:11 pm

[quote="administrator"]Smeh je pol zdravja!


Res res. :mrgreen:

Franc, poglej razlago Bleferja Hifija glede zelenih smajlijev. :mrgreen: Za crknt. Kolk slabo mu še lahko gre?
LP; VCC
VCC
 
Prispevkov: 328
Pridružen: Ne Mar 13, 2005 5:28 pm
Na vrh

OdgovorNapisal/-a kuzma2 » To Jun 21, 2005 3:46 pm

A to spada pod avdio nasvete ali pod avdio neresnosti? Namreč pod nasveti je moj tekst o "bh" zelo resen in bi ga moral vsak ljubitelj dobrega zvoka vsaj na dolgi rok upoštevati.
FK
kuzma2
 
Prispevkov: 1707
Pridružen: Pe Mar 11, 2005 3:22 pm

OdgovorNapisal/-a Dare Rutar » To Jun 21, 2005 6:59 pm

[quote="VCC"]Za crknt. Kolk slabo mu še lahko gre?

Bomo videli. :lol: Ampak kot je rekel Voltaire: Čas izreče sodbo in postavi vse stvari na pravo mesto.
Dare Rutar
 
Prispevkov: 61
Pridružen: Sr Mar 30, 2005 10:48 am
Na vrh

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na GLASBA&OSTALO 2005-2013

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost