AVDIO NERESNOSTI

glasba,koncerti,posnetki,plošče, CD,avdio klub, srečanja,razno,...

OdgovorNapisal/-a VCC » To Sep 05, 2006 11:27 am

[quote="administrator"]Odprta pa je itak samo 6 mesecev na leto, drugih 6 mesecev pa eksperimentira z novimi jedmi in pristopi v svojem laboratoriju. Ja, tudi zelo globoko Cryo zmrzovanje se uporablja pri kuhi.


No, ko že o krio-kuhanju. Ravno grem pripravljat "maso" za ChocolateChipCookieCoffe IceCream, pripravljen s tekočim dušikom. Včeraj sem naredil enega z gozdnimi sadeži in folk je padel dol. Tako da za izbrano, nam drago audiofilsko druščino bom ob priliki pripravil en tak zvarek.

Vid
VCC
 
Prispevkov: 328
Pridružen: Ne Mar 13, 2005 5:28 pm

OdgovorNapisal/-a kuzma2 » So Sep 16, 2006 7:42 am

V današnjem Delu je tale nemški pregovor:

Tisti, ki imajo najmanj pameti, je največ prodajajo!
FK
kuzma2
 
Prispevkov: 1707
Pridružen: Pe Mar 11, 2005 3:22 pm

OdgovorNapisal/-a Marko Puš » So Sep 16, 2006 11:03 am

Cicero pa je že davno pred tem rekel: "Za neumneže je značilno, da vidijo tuje napake, na svoje pa pozabljajo."
Marko Puš
 

Re: Mrk

OdgovorNapisal/-a Rogouc » Po Okt 09, 2006 10:30 am

[quote="Rogouc"][quote="VCC"]Ker sodi tole v Audio Neresnosti, pa lahko začnemo stavit, da bo BH vseeno prišel na sejem. Jaz stavim 500 SIT, da BO prišel.

:mrgreen:


Pa si res žleht. :twisted: :twisted: :twisted: Pa škrt tudi. Očitno nisi preveč prepričan v svojo trdite, da reskiraš samo 500 SIT. Še jaz sem bolj prepričan. :P Evo, se pridružujem. Stavim jurja (1000 SIT), da BO prišel na sejem.

Rogovilovec :P


Hudiča! VCC, a se spomniš tehle zapisov?

Saj bi rekel, da sem na žalost popušil jurja, pa kaj, ko nisem žalosten. :P :P :P :P :P

R :P
Rogouc
 
Prispevkov: 199
Pridružen: Če Mar 31, 2005 7:02 am
Na vrh

Re: Mrk

OdgovorNapisal/-a VCC » Po Okt 09, 2006 12:07 pm

[quote="Rogouc"][quote="Rogouc"][quote="VCC"]Ker sodi tole v Audio Neresnosti, pa lahko začnemo stavit, da bo BH vseeno prišel na sejem. Jaz stavim 500 SIT, da BO prišel.

:mrgreen:


Pa si res žleht. :twisted: :twisted: :twisted: Pa škrt tudi. Očitno nisi preveč prepričan v svojo trdite, da reskiraš samo 500 SIT. Še jaz sem bolj prepričan. :P Evo, se pridružujem. Stavim jurja (1000 SIT), da BO prišel na sejem.

Rogovilovec :P


Hudiča! VCC, a se spomniš tehle zapisov?

Saj bi rekel, da sem na žalost popušil jurja, pa kaj, ko nisem žalosten. :P :P :P :P :P

R :P


Eh, bomo dali v dobrodelni sklad za najem sobe na sejmu za naslednje leto za BH.
LP; VCC
VCC
 
Prispevkov: 328
Pridružen: Ne Mar 13, 2005 5:28 pm
Na vrh

Re: Mrk

OdgovorNapisal/-a DaretovaSenca » Po Okt 09, 2006 2:31 pm

[quote="BH na NAJBOLJ demokratičnem forumeu"]
Cenjene člane prosimo da na forumu poslej ne navajajo
sporočil ali izjav z namenom objave, izključenih članov foruma. To ni dovoljeno!

V takem primeru zlorab aktivnih članov foruma bi sankcija ne imela efekta.

Kar se sporočil s strani drugih oseb tiče je to dovoljeno samo če
dotična oseba ne razpolaga z inernetom (Vilko Šimon kot primer), če trenutno ne more pisati (na poti, v bolnišnici itd) ali če gre za citate izjav ki niso bile dane izključno z namenom zlorabljanja - , da jih druge osebe objavljajo na tem forumu.

Moderator ki bi to zlorabil, izgubi status moderatorja! Ostalo se pa pobriše.

Sicer pa lahko vsak sam piše v svojem imenu (razen če gre za navajanja
mnenj ki smo jih kje slišali od kogarkoli. Če se to ne zlorablja).

Glavni moderator na najbolj DEMOKRATIČNEM forumu ne zaupa svojim "pod"moderatorjem. Krivo pa je vprašanje namenjeno UROSu(BHju), ki me je v članku o sejmu naslovil (kot da ne bi vedel, da me je lastnoročno IZBRISAL). Vprašanje je objavil eden od Moderatorjev- upam le, da ne bo naslednje pravilo, da se tudi srečati ne smejo z nečlani HIENDFIja :shock: :shock: :shock:
[quote="BH"] j) Zupan. Slabo se to sliš! So to res vrhunski posnetki? Morda! Ampak... tokrat se sliš slabo!Če je dobr nared da se bo dobr slišal!

Smešno je, da je ogromno Moderatorjev, vse niti brisanja in izmišljanja novih Pravil pa ima samo eden - Nenadkriljivi. :oops: :oops: :oops:
DaretovaSenca
 
Prispevkov: 119
Pridružen: Če Jun 30, 2005 6:39 pm
Na vrh

OdgovorNapisal/-a jbl » So Okt 14, 2006 2:05 pm

Iztok, tvoji posnetki so SUPER....imam dva CD-ja in ko jih poslušamo uživamo!!!
Drugač pa bodi Jack in se vrni nazaj, ker zanimivo in korektno pišeš. Če te pa un lipe zbriše se pa ponovno prjaviš.....Drugače pa lahko ustanovimo neodvisni forum pa bo to to.

lp
jbl
 
Prispevkov: 14
Pridružen: To Mar 29, 2005 8:58 pm

OdgovorNapisal/-a DaretovaSenca » So Okt 14, 2006 8:10 pm

[quote="jbl"]Iztok, tvoji posnetki so SUPER....imam dva CD-ja in ko jih poslušamo uživamo!!!
Drugač pa bodi Jack in se vrni nazaj, ker zanimivo in korektno pišeš. Če te pa un lipe zbriše se pa ponovno prjaviš.....Drugače pa lahko ustanovimo neodvisni forum pa bo to to.

lp

Hvala za lepe besede ! "Jack" sem bil že štirikrat(tolikokrat me je "gazda jezda" brisal) in to bo kar dovolj. Moji članki in reportaže bodo od sedaj na WWW.JAZZZ.SI. Veselilo me bo, če se boš prijavil. Obveščen boš o zanimivih glasbenih dogodkih, novih člankih in MP3jih. Vsake "kvatre" bom za člane tudi zapekel kompilacijo z zanimivimi koncertnimi posnetki.

lp Iztok

P.S.: Neodvisen forum? Ja, že veliko ljudi je to predlagalo ...
DaretovaSenca
 
Prispevkov: 119
Pridružen: Če Jun 30, 2005 6:39 pm
Na vrh

OdgovorNapisal/-a kuzma2 » So Okt 14, 2006 8:54 pm

jbl- kaj pa naj bi bil neodvisni forum?

Neodvisen od česa? Denarja, mnenj ali da se vsi strinjajo ali vsi kritizirajo, ne da bi bila njihova mnenja kritizirana. Ali kritiziranj drugih zaradi lastnih nesposobnosti?

Ali naj bi bil forum čimbolj poučen, informativen in konstruktiven ter brez ideeologij oz. kako naj bi to izgledalo?

Če nekdo poda mnenje nanj dobi komentar ali pa to tudi ne, in enako velja za vprašanje- ga postaviš ter mogoče dobiš, ali pa tudi ne, odgovor mislim. Ali je to potem neodvisno?

Kaj naj bi po tvojem potem spremenili na temu forumu, da bi se temu poskušali približati?

PS: Ali ta tema res spada pod neresnosti?
FK
kuzma2
 
Prispevkov: 1707
Pridružen: Pe Mar 11, 2005 3:22 pm

OdgovorNapisal/-a jbl » Ne Okt 15, 2006 7:06 am

[quote="administrator"]jbl- kaj pa naj bi bil neodvisni forum?

Neodvisen od česa? Denarja, mnenj ali da se vsi strinjajo ali vsi kritizirajo, ne da bi bila njihova mnenja kritizirana. Ali kritiziranj drugih zaradi lastnih nesposobnosti?

Ali naj bi bil forum čimbolj poučen, informativen in konstruktiven ter brez ideeologij oz. kako naj bi to izgledalo?

Če nekdo poda mnenje nanj dobi komentar ali pa to tudi ne, in enako velja za vprašanje- ga postaviš ter mogoče dobiš, ali pa tudi ne, odgovor mislim. Ali je to potem neodvisno?

Kaj naj bi po tvojem potem spremenili na temu forumu, da bi se temu poskušali približati?

PS: Ali ta tema res spada pod neresnosti?


Mislim, da bi forum ustanoviti nekdo, ki ni konstruktor! Poglejte koliko hvale samega sebe sploh pri BH.
Drugače je pa vaš forum zanimiv razen, ko se debate prelevijo v drugačno tematiko...

lp
jbl
 
Prispevkov: 14
Pridružen: To Mar 29, 2005 8:58 pm
Na vrh

OdgovorNapisal/-a kuzma2 » Ne Okt 15, 2006 7:40 am

Kdo pa naj bi to bil- vsekakor tudi to nekaj stane?

Mogoče je problem v nas samih?

Eden je ta, da se nekateri morajo(mo) stalno dokazovati da imamo prav, se pravi namesto , da bi v neki ideji iskali vsi skupaj nadgradnjo in razvijanje te ideje, se rajši takoj postavimo na pozicijo kritika te ideje, s tem sebe povzdignemo , istočasno pa tistega, ki je dal idejo potlačimo dol in dokažemo da nima prav.

To pa seveda pomeni, da se stvari ne dogajajo, ali pa ljudje le upajo spraševati, če pa slučajno nekdo ima kakšno svojo idejo, s katero se nekdo ne strinja, ta naredi vse , da se jo zatre.

Drugi je, kako debata lahko skrene iz smeri oz. nekdo vrže kost in nekateri jo zagrabijo-odvračanje pozornosti oz. zopet kazanje le nase.

Poglejte npr. primer debate na Cro forumu o LJ sejmu. Najprej veliko debat o tem kdo in kako se bodo organizirali za obisk sejma. Nato so nekateri podali takšne ali drugačne opise sejma in nato nekdo omeni fotografije in glej ga, kar naenkrat teče intenzivna debata namesto o sejmu, samo še o tem, kako je nekdo omenil v zvezi s kvaliteto fotografij, kdo še izdeluje filme za analogni aparat in že se prepričujejo v kratkih stavkih, kdo ima bolj prav ... in imamo debato na dveh straneh o tem, kdo bo dokazal, da ima prav o nabavi analognih filmov-o sejmu pa dolgo nič.

Saj je prav, da se mnenja krešejo, toda naj se mnenja krešejo o bistvu določene teme. Res je , da je demokratično in vsak pove svoje, toda predstavljate si enako debato , če bi bili ti ljudje skupaj v neki gostilni in se enako pogovarjali o temi, ki jih zanima.

Ali želimo debato, da se iz nje vsi kaj naučimo, ali da se dokazujemo, da imamo lastni prav.

Res pa je , da je v vsakem nas malo egoista- fino je imeti prav!
FK
kuzma2
 
Prispevkov: 1707
Pridružen: Pe Mar 11, 2005 3:22 pm

OdgovorNapisal/-a DaretovaSenca » Ne Okt 15, 2006 11:15 am

Jaz vidim problem v "odvisnih" forumih v administratorjih in v "pripadnosti".

- administratorji(moderatorji) na demokratičnem forumu naj ne bi bili lastniki ali osebe, ki so lastnku zelo blizu. Konkretno, na tem forumu je meni primerna oseba AKacjan, VCC, Fotr... . Ti administratorji bi imeli pravico sprejemanj članov,brisanj in popravljanj tekstov, ukinitve članov... Jasno pa, da bi morali biti vsi podatki, vključno s spremembami in brisanji vidni vsem moderatorjem.

- pripadnost nekemu forumu se že na začetku pokaže z naklonjenostjo do lastnikove blagovne znamke. Z drugimi besedami, na Kuzma forumu bodo s konkretnimi članki težko delovali ljudje, ki njegovih gramofonov (ali osebe) ne cenijo.S tem si že v osnovi avtomatsko zmanjšamo bazo članov in na žalost bo v njej zelo malo članov z nasprotnimi mnenji.

Vsak forum nekaj stane, prav tako stane tudi sodelovanje na forumih(aktivnim pobere kar nekaj časa). Verjamem, da bi se našlo kar nekaj ljudi, ki bi bili prpravljeni pisati- in to več kot na odvisnih forumih. Pa da ne bi ostalo samo pri "kvačkanju", na WWW.JAZZZ.SI nam ne bi bilo problema "natakniti" še forum in verjemite, da nobenemu od treh administratorjev teh strani ni do moderatorskega statusa na forumu.Če bo interes ....
DaretovaSenca
 
Prispevkov: 119
Pridružen: Če Jun 30, 2005 6:39 pm

OdgovorNapisal/-a kuzma2 » Sr Okt 10, 2007 8:32 am

En vic, ki ni povezan z avdio temo:

Ali se lahko poročiš v nebesih?

Na poti na poroko se je mlad veren parček zapletel v tragično prometno nesrečo. Kmalu sta se znašla pred vhodom v nebesa. Ob čakanju, da ju bo Sv. Peter popisal in spravil v nebesa, se začneta spraševati, če se lahko poročita v nebesih.

Ko se pojavit Sv. Peter, in ga to vprašata jima odgovori, da tega ne ve. Do sedaj tega še ni nobeden spraševal. Bom povprašal in odide.

Parček tam pred vhodom sedi in čaka in čaka. Mineta dva meseca in parček še kar čaka.
Ko takole čakata, se začneta spraševati, v čemu je sploh pomen biti poročen v nebesih.
Kaj pa če se poroka ne obnese?
Ali sva potem združena za vedno?

Čez en mesec se vrne Sv. Peter kar precej zbegan
in jima pravi, da je možno, da se poročita v nebesih.

"Čudovito"sta zadovoljna fant in punca.
"Toda, malce sva razmišljala o poroki in se sprašujeva, kaj če nisva za skupaj? Ali se lahko v nebesih tudi ločiva?"

Sv.Peter od jeze pordeči v obraz in trešči ob tla njegovo knjigo vpisov.

"Kaj je narobe?" vpraša parček.

"Kaj pa si mislita", se zadere Sv. Peter," potreboval sem tri mesece, da sem našel duhovnika tukaj zgoraj.
Ali se vama sploh sanja, koliko časa bom potreboval, da najdem odvetnika?"
FK
kuzma2
 
Prispevkov: 1707
Pridružen: Pe Mar 11, 2005 3:22 pm

Internetni nakupi...

OdgovorNapisal/-a Marko Puš » Pe Apr 11, 2008 12:11 pm

No, kdo pravi, da na internetu ni nič zanimivega... :lol: :lol: :lol:

http://www.knickerpicker.com/dressing-room.asp

Takole je pa že lažje nakupovat ne... :lol:
Marko Puš
 

OdgovorNapisal/-a ak » Pe Apr 11, 2008 12:23 pm

Ja, takale izložba "v živo" bi pa bila nekaj...verjetno bi bilo pred njo kar nekaj "potencialnih kupcev", he,he,he :D
lp
ak
Uporabniški avatar
ak
 
Prispevkov: 161
Pridružen: Po Mar 21, 2005 7:29 am
Kraj: Novo mesto

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na GLASBA&OSTALO 2005-2013

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov