AVDIO NERESNOSTI

glasba,koncerti,posnetki,plošče, CD,avdio klub, srečanja,razno,...

OdgovorNapisal/-a bralec » To Mar 07, 2006 8:06 pm

[quote="administrator"]Če že tako pedantno berete tekste, da ste našli tudi del tega, kar citirate, bi lahko tudi ugotovili, kdo je administrator.

Glede na to, da ste pobrali citat iz tekstov, ki ni ravno od včeraj ,bi lahko bralcem povedati kje lahko najdejo citat , da si lahko preberejo celoten tekst.
No iz vašega teksta ni razvidno nič drugega o vas ,kot da se pač ne strinjate med drugim tudi s tem, da administrator v svojem PS komentarju navaja, da on pozna toliko in toliko ljudi ,ki poznajo vrhunski zvok. Ni mi jasno, kako se s tem morate ali ne morate strinjati- ali me tako dobro poznate, da veste katere ljudi sam poznam.

Očitno veste več od mene!


Najpej opravičilo, če niste prav razmeli, ADMINISTRATOR je zame oseba, ki skrbi in ureja forum, da sistem deluje, kot je treba, glavni avtor vsega tega pa je lastnik foruma, vsaj tako je po celem širnem svetu, kar se forumov tiče in tudi v navadi je, da se ta lastnik predstavlja kot XYZ in ne kot administarator.

Vas osebno ne poznam in sem pač napisal svoje mnenje. O tem, da vem več kot VI, daleč o tega, nisem tako pameten.

Lep pozdrav

Boštjan
bralec
 
Prispevkov: 2
Pridružen: Po Mar 06, 2006 1:30 pm

OdgovorNapisal/-a kuzma2 » To Mar 07, 2006 9:36 pm

Očitno na VSTOPU na ta forum niste prebrali vsega do konca:

Urejevalec (administrator) je Franc Kuzma (FK) , ki je poznavalec HIFI problematike a hkrati tudi proizvajalec in prodajalec avdio opreme in zato pri njegovih mnenjih to
upoštevajte, čeprav bodo njegovi komentarji poskušali biti čim bolj nevtralni.
FK
kuzma2
 
Prispevkov: 1707
Pridružen: Pe Mar 11, 2005 3:22 pm

MRK

OdgovorNapisal/-a VCC » Sr Mar 29, 2006 8:36 am

POZOR!

Danes se bo zgodil sončev mrk, na našem koncu žal le delni.
Ker vemo, da na določene osebke že tudi luna skoraj pogubno vpliva (takim pravimo LUNIKI), izpadov današnjega dne raje ne upoštevajte! Pa tudi sicer, ker nikoli ne bo bolje.
:mrgreen:

Če so lunarno občutljivi LUNIKI, a so pol sončno občutljivi SONIKI? :lol:

___________________________

Sv. Palamud, zaščitnik audiofilov
VCC
 
Prispevkov: 328
Pridružen: Ne Mar 13, 2005 5:28 pm

OdgovorNapisal/-a ak » Sr Mar 29, 2006 11:35 am

Ne, SONIKI bi bili ljudje, občutljivi na zvok (sonus) - ergo audiofili :D .

Ljudje, občutljivi na sonce bi bili morda HELIKI?

lp
ak
Uporabniški avatar
ak
 
Prispevkov: 161
Pridružen: Po Mar 21, 2005 7:29 am
Kraj: Novo mesto

Mrk

OdgovorNapisal/-a Rogouc » Sr Mar 29, 2006 12:03 pm

Ampak takale sončnolunarna kombinacija bi pač morala biti smrtna. No, saj ni treba daleč iskat... :P

Evo, čist frišna slikca skozi okence maske za švasaparat.

Slika

R
Rogouc
 
Prispevkov: 199
Pridružen: Če Mar 31, 2005 7:02 am

Re: Mrk

OdgovorNapisal/-a VCC » Sr Apr 12, 2006 1:35 pm

Kako prikladen je naslov sporočila (Mrk), ker lahko sem prepišem tole:

[quote="BH - na njegovem forumu -"]
.
.
.
Bomo enkrat naredili nek show (ne mislim a TMMS ker tam me več ne vidijo),
.
.
.

(op. - show - gre za primerjavo nekih stikalnih ojačevanikov...)

Torej, letos vam bodo živčni končiči v ušesih in še kje zelo hvaležni.

Ker sodi tole v Audio Neresnosti, pa lahko začnemo stavit, da bo BH vseeno prišel na sejem. Jaz stavim 500 SIT, da BO prišel.

:mrgreen:
VCC
 
Prispevkov: 328
Pridružen: Ne Mar 13, 2005 5:28 pm
Na vrh

Re: Mrk

OdgovorNapisal/-a Rogouc » Sr Apr 12, 2006 2:31 pm

[quote="VCC"]Ker sodi tole v Audio Neresnosti, pa lahko začnemo stavit, da bo BH vseeno prišel na sejem. Jaz stavim 500 SIT, da BO prišel.

:mrgreen:


Pa si res žleht. :twisted: :twisted: :twisted: Pa škrt tudi. Očitno nisi preveč prepričan v svojo trdite, da reskiraš samo 500 SIT. Še jaz sem bolj prepričan. :P Evo, se pridružujem. Stavim jurja (1000 SIT), da BO prišel na sejem.

Rogovilovec :P

ps: Aja, vrabca namalanega!!!!! Glede a izjavo da "...tam mene vidijo več.", je treba določit, a to velja kot pojavitev v obliki razstavljalca, ali v obliki obiskovalca. Mmmm?????
Rogouc
 
Prispevkov: 199
Pridružen: Če Mar 31, 2005 7:02 am
Na vrh

Re: Mrk

OdgovorNapisal/-a VCC » Če Apr 13, 2006 7:24 am

[quote="Rogouc"]
ps: Aja, vrabca namalanega!!!!! Glede a izjavo da "...tam mene vidijo več.", je treba določit, a to velja kot pojavitev v obliki razstavljalca, ali v obliki obiskovalca. Mmmm?????


Ali pa v obliki enega iz njegovih podmnožic alteregov (recimo učitelj angleščine iz Dolenjskih Toplic)? :roll:
Ali v obliki njegovih novih mladih upov? :mrgreen:

Jebela cesta, ugotavljam, da nimam dost 500takov da bi stavil.

Groznik

PS: en podmladek se je po naštevanju skrajnih neumnosti lastnoročno iztrebil iz elektron.si foruma, "ker je našel daleko boljše okolje za delovanje in razvoj"
LP; VCC
VCC
 
Prispevkov: 328
Pridružen: Ne Mar 13, 2005 5:28 pm
Na vrh

ljubezen

OdgovorNapisal/-a VCC » So Apr 15, 2006 7:15 pm

Porajajoče se ljubezni med štajerskim konstruktorjem stikalnih ojačevalnikov in prekmurskim "dizajnerjem zvoka" bo bržkone kmalu konec.

http://www.hiendfi.com/phpBB2/viewtopic.php?t=759
BH: Objavljeno: Pet Apr 14, 2006 11:49 am Naslov sporočila: analogno vs digitalno

Ampak to smo najbrž slutili.
VCC
 
Prispevkov: 328
Pridružen: Ne Mar 13, 2005 5:28 pm

OdgovorNapisal/-a kuzma2 » To Maj 16, 2006 3:21 pm

Glej BH files Maj 16, 2006: Sporočilo za javnost!
FK
kuzma2
 
Prispevkov: 1707
Pridružen: Pe Mar 11, 2005 3:22 pm

OdgovorNapisal/-a kuzma2 » Pe Maj 19, 2006 3:57 pm

Staro, a aktualno:

Moški je umrl in odšel v pekel. Pri vhodu v pekel je ugotovil, da lahko izbira med komunističnim in kapitalističnim peklom. Normalno je , da ju je hotel primerjati.

Najprej odide k kapitalističnemu peklu. Tam pri vhodu je bil nekdo, ki je izgledal podobno kot Ronald Reagan.

Vpraša ga:" Kako je tukaj"?

Hudič mu odgovori:"Oderejo te živega, te skuhajo v olju in nato te narežejo na majhne košče z oštrimi noži".
"Izdavi, pa saj to je grozno" in odide k vhodu v komunistični pekel.

Tam ugotovi, da so dolge vrste. Na vhodu stoji majhen mož malce podoben Karl Marxu. Počasi pride do njega in pravi:"Saj smo še vedno v svobodnem svetu in lahko izvem, kako je v komunističnem peklu"?

"Seveda", pravi Marx nepotrpežljivo, "odereje te živega, te skuhajo v olju in nato narežejo na majhne koščke z oštrimi noži".

"Toda", pravi mož, "pa saj to je isto kot v kapitalističnem peklu" in vpraša: "Zakaj so potem tako dolge vrste za komunistični pekel"?

"Torej", pravi Marx:"Zato, ker včasih zmanjka olja, včasih nimamo nožev, včasih zmanjka vroče vode......"
FK
kuzma2
 
Prispevkov: 1707
Pridružen: Pe Mar 11, 2005 3:22 pm

Prijateljica je polna!!!

OdgovorNapisal/-a Rogouc » To Jul 11, 2006 3:27 pm

Ravnokar je prišel brat iz službe, nekaj napol zaklel, pograbil v roke koledar in izdavil: "Sej se mi je zdel, da je polna luna. Ne morš verjet, kaj dons folk dela po cesti..."

Hehehe... ...pa kaj ni mene vprašal. Tole sem včeraj zvečer nenamerno poslikal.

Slika

Pa tudi sicer so tradicionalni lunatiki na forumih v akciji, da bi po njih lahko koledar štelal. :P :P :P :P :P

Žleht :P
Rogouc
 
Prispevkov: 199
Pridružen: Če Mar 31, 2005 7:02 am

OdgovorNapisal/-a kuzma2 » To Jul 11, 2006 3:30 pm

Pa saj si pravi astrofil.
FK
kuzma2
 
Prispevkov: 1707
Pridružen: Pe Mar 11, 2005 3:22 pm

OdgovorNapisal/-a Rogouc » To Jul 11, 2006 5:05 pm

Ja, izgleda, kdo bi si mislil... :P

No, naslednja aktualna datuma sta 9. avgust ter 7. september. Takrat ne počnite nič omembe vrednega, saj sta termina za razvedrilni program že zasedena. :P :P :P :P :P

R :P
Rogouc
 
Prispevkov: 199
Pridružen: Če Mar 31, 2005 7:02 am

Polna luna

OdgovorNapisal/-a VCC » Sr Jul 12, 2006 7:41 am

Od poilcijskega vira sem zvedel naslednje dejstvo:

V času običajne (ne polne) lune je število klicev na tel. 113 v Ljubljani okoli 150 na noč.

V času polne lune se število klicev na tel. 113 poveča na 3000 na noč.

13 dB povečanje, torej....

:lol:
LP; VCC
VCC
 
Prispevkov: 328
Pridružen: Ne Mar 13, 2005 5:28 pm

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na GLASBA&OSTALO 2005-2013

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost