Hi-FI internetne strani

glasba,koncerti,posnetki,plošče, CD,avdio klub, srečanja,razno,...

Hi-FI internetne strani

OdgovorNapisal/-a ak » Pe Dec 21, 2007 8:13 am

Živijo,

?isto tako iz firbca me nekaj zanima: zakaj se internetne strani ve?ine proizvajalcev HI-FI opreme (malih in velikih) tako redko osvežujejo? Zadnje leto se igram z idejo, da bi kupil nove zvo?nike in malo bolj pogosto gledam izbrane proizvajalce, ali je kaj novega...sode? po internetnih straneh velikokrat popolnoma ni? že nekaj let. :?

Imajo recimo nove zvo?nike, o katerih sem bral pred ve? kot pol leta, ki sem jih slišal na sejmu v Ljubljani, na intenetu pa še ne duha ne sluha o tem...

A je res tako težko nekaj spraviti na net? :shock: Pa saj to na?eloma dela vsaka gospodinja med pripravo kosila. :twisted: Naj me kdo od ra?unalniško bolj osveš?enih bralcev razsvetli.

Morda tudi komentar s strani Franca...tudi na phpbb_netu ni recimo omenjenih novih izdelkov, ki niso ve? tako zelo novi. Recimo XL-štirimotorca, pa 113mm ro?ko, zdajle je prišla ven 4-point ro?ka (ali nekaj takega), pa glave so tukaj, pa verjetno sem še kaj spustil. Saj je navedena kratka opomba v novi?kah in pa opozorilo na to v forumu, amapak na "glavnih straneh" pa tega ne vidim.

Ali C-J: na njihovi strani "What's new" je navedena novost CA200 oja?evalnik, ki je star že dve ali tri leta :roll: . Pa vmes vem da so dali na trg še druge zadeve.

?esa torej ne razumem? A je internet v svetu Hi-Fija res neprimeren medij? Rabim za novice morda FM radijo na elektronke? Ali morda ra?unalnik na elektronke 8)
lp
ak
Uporabniški avatar
ak
 
Prispevkov: 161
Pridružen: Po Mar 21, 2005 7:29 am
Kraj: Novo mesto

OdgovorNapisal/-a kuzma2 » Pe Dec 21, 2007 8:51 am

Sta dva načina vnosa sprememb na web strani. Eden je ta ,da pošlješ informacijo tistemu, ki ureja strani( in dostikrat pozabi, ali pa se zmoti) ali pa to delaš sam, če imaš strani tako postavljene, kar pa ni enostavno. Večina audio firm ima med 5-30 zaposlenih in ni nujno , da je tam nekdo, ki se s tem ukvarja stalno.

Pri meni se vnašajo vse novice pod News na angleških straneh. Kar se tiče SL, pa je večino informacij pri forumu in mislim, da ni tako nujno to vnašati še na SL web strani, kjer tudi ni toliko prostora. Pri meni( čakam na prenovo) je problem urejanje besedil in vnos slik zelo kompliciran.

Seveda je mogoče za nekoga, ki se na to bolje spozna stvar zelo enostavna.
FK
kuzma2
 
Prispevkov: 1707
Pridružen: Pe Mar 11, 2005 3:22 pm

OdgovorNapisal/-a ak » Pe Dec 21, 2007 1:52 pm

[quote="administrator"]Večina audio firm ima med 5-30 zaposlenih in ni nujno , da je tam nekdo, ki se s tem ukvarja stalno.


Pa saj ne mislim, da mora zadeva biti ažurna v minuto. Ampak tudi, če ima firma 10 ljudi in proizvaja 5 izdelkov, pa naredijo nov izdelek - ja hudiča da bi se po nekaj mesecih ali vsaj kakem letu pa vendarle spodobilo, da bi se ta novi izdelek pojavil na internetu. Saj je to vendarle 20% proizvodnega programa, a ne?

Franc, pri vas vzorno skrbite za obestila o objavljenih testih vaših izdelkov, tu ni kaj. Pa vprašanje ni bilo ciljano samo na vas - nekateri imajo recimo zadnji test svojega (še vedno živega) izdelka iz leta 1999 ali 2000. Ali kaj podobnega.
lp
ak
Uporabniški avatar
ak
 
Prispevkov: 161
Pridružen: Po Mar 21, 2005 7:29 am
Kraj: Novo mesto

OdgovorNapisal/-a FOTB » Pe Dec 21, 2007 2:05 pm

Se strinjam z AKjem. Če se firma "da" na internet, naj vsaj skrbi za novosti. Za to vsekakor ni potreben poseben človek. Pa saj te manjše firme tudi nimajo zaposlenega za knjigovodske stvari, pa jim to verjetno "štima". Vsaj na pol leta :lol:

Dejstvo je, da se nekateri ne zavedajo pomembnosti interneta in potem tudi tak odnos do potencialnih kupcev.
Mogoče pa računajo, da njihovi kupci interneta ne uporabljajo? Ampak, zakaj se potem tako sploh oglašujejo. Internetni znalci pravijo, da so neažurirane stvari kvečjemu antireklama.

lp iztok
iztok
Uporabniški avatar
FOTB
 
Prispevkov: 127
Pridružen: Po Sep 12, 2005 3:39 pm
Kraj: Posavec


Vrni se na GLASBA&OSTALO 2005-2013

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov