pozdravljeni

glasba,koncerti,posnetki,plošče, CD,avdio klub, srečanja,razno,...

pozdravljeni

OdgovorNapisal/-a nako » Ne Feb 08, 2009 2:21 pm

pozdravljeni.kot ljubitelj dobre glasbe in glasbenih komponent sem se odlocil vpisat na ta forum.no,star sem 28 let in sem doma iz goriskega konca.no,zanima me vecinoma vse na podrocju glasbe,a zaradi mojega svohotnega :D financnega ministra si pac marsikaj ne morem privoscit.bi pa zelooo rad imel enega lampaša in en dober gramofon,od kuzme se ga sploh ne bi branil,ker imam veliko gramofonskih plosc doma,pa jih nimam kje poslusat.mama jih je ze hotela vrec stran,pa sva z ocetom hmal znorela.no,moja glasbena pot se je zacela z enim starm nordmendom,k je imel moznost vzet zvocnike proc od samega aparata in jih si lahko dal prblizno meter narazen,pa se mi je zdelo full dobro.no,tolko sem zgulil ta radio,da mi je samo se trgalo trak na kasetah.potem se je odlocil stric,da bo kupil nov stolp in mi je podaril stolp od gorenja gc 203A,on pa je kupil neka jajca od goldstarja,za kar mu je bilo kasneje zal.tisti dan sem bil tko srecen,da ce bi znal tko visoko skakat,bi verjetno prebil strop od veselja :D .no,pol se je pa vse vrtelo gor,od plosc ,do kaset in tud cd walkman od panasonica sem priklopil gor,k za vec nisem imel,ker sem se hodil v srednjo solo in pac kot vsak povprecni srednjesolec iz navadne delavske druzine,sem tud jaz bil zelo na kratkem z dnarjem.ta stolp mi je sluzil prb.enih 10 let in se zmeraj dela.edino jermen od kasetarja se je strgal in igla od gramofona se je zlomila,pa je zal ne morem nikjer vec dobit.ce kdo ve kje bi jo lahko dobil,bi bil zelo vesel.no,potem je prisel cas za zamenjavo in sem kupil harman kardona avr 132 in zraven sem za sprejemljivo ceno se kupil cd player od tehnicsa,zvocnike in na vrh sem dobil se zastonj kasetar od technicsa.potem se doma obe komponenti skrbno razstavil,ocistil in sestavil in dela vse kot mora delat.ampak,malcek sem ostal razocaran.zakaj?ker na gorenju sem cutil neko toplino v zvoku,ki jo pri harmanu pogresam.to je izrazil tudi moj oce ki pa ne da ne vem koliko na muziko.medtem sem se ukvarjal se z muziko v avtu in sem dal od aiwe do pioneerja in alpinea skozi,da sem prisel do sedanjega nakamichi ja in sem zelo zadovoljen da ga imam,ker na njem resnicno slisis vse kar je na cd-ju.nisem zelo zahteven glede muzike,pomembno mi je,da je slisat zvok jasno in cisto brez hrescanja,ker sicer bolijo usesa,kar pa ne pase.zakaj sem se vpisal na ta forum?ker vcasih potrebujem kaksen odgovore na dolocena vprasanja,ki pa jih skoraj nikjer ne dobim.to bi bilo od mene vse, :D kritike,pohvale,graje ipd.vse je dobrodoslo.lp.
nako
 
Prispevkov: 1
Pridružen: So Feb 07, 2009 11:33 pm

Vrni se na GLASBA&OSTALO 2005-2013

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov