HI FI PIKNIK

glasba,koncerti,posnetki,plošče, CD,avdio klub, srečanja,razno,...

AVDIOFILSKI PIKNIK 2007

OdgovorNapisal/-a Marko Puš » Ne Avg 05, 2007 4:14 pm

Slik zadnje večerje, ki je nadomestila letošnji KAP sicer še ni, si pa zainteresirani lahko pogledate najnovešo izdajo Adia Airways in-flight magazina, v kateri je tudi nekaj podrobnosti o njem. V članku o gostilni v Skaručni je namreč med drugim tudi fotografija našega srečanja...

Ko smo se včeraj vračali iz Grčije, sem med poletom nezaiteresirano listal revijo in naenkrat opazil znan prizor: Foter v neposrednem spopadu s Cohibo Esplendido, tudi Vilijev stranski portret ni izpadel slabo, le Francl in moja malenkost sva nekoliko skrita za dobrotami. :lol:
Marko Puš
 

OdgovorNapisal/-a fotr » Ne Avg 05, 2007 8:51 pm

kot bi sumil, sem ravno v petek govoril s prijateljico, ki je stevka na Adrii in jo prosil za to revijo.
Pa da vidimo to spominsko sliko, zmanjkalo mi je namreč vseh pametnih cigar.
fotr
mod
 
Prispevkov: 346
Pridružen: Pe Feb 18, 2005 10:37 am
Kraj: Škrilje vas nad Igom

OdgovorNapisal/-a fotr » To Avg 07, 2007 10:12 am

Sem dobil omenjeno revijo in sem bil močno razočaran. Tisti, ki ste bili tam in videli vse mogoče in nemogoče priprave za fotografiranje boste razumeli, če boste pogledali revijo.
Slike sicer niso zanič, kaj prav posebnega pa tudi ne. Mislim, da temu fotografu leži bolj slikanje portretov kot hrane.
Tudi mi ni jasno zakaj vse slike vlečejo na zeleno, je to stvar fotografa ali tiskarja?? Ampak krača z zelenkastim odtenkom pač ne deluje vabljivo
fotr
mod
 
Prispevkov: 346
Pridružen: Pe Feb 18, 2005 10:37 am
Kraj: Škrilje vas nad Igom

OdgovorNapisal/-a VCC » Sr Avg 08, 2007 8:30 am

[quote="fotr"]
Tudi mi ni jasno zakaj vse slike vlečejo na zeleno, je to stvar fotografa ali tiskarja?? Ampak krača z zelenkastim odtenkom pač ne deluje vabljivo


Verjetno gre bolj za napako oblikovalca, ki je postavljal stran v reviji in v Photoshopu ni uredil barv. Če bi se tiskar zmotu, bi bla cela revija fauš. Četudi bi fotograf narobe nastavu white balance, bi oblikovalec lahko tako zadevo rešu, da se ne bi dalo opazit.
LP; VCC
VCC
 
Prispevkov: 328
Pridružen: Ne Mar 13, 2005 5:28 pm

OdgovorNapisal/-a fotr » Sr Avg 08, 2007 9:33 am

saj je cela revija "zelena" vsaj meni se tako vidi
fotr
mod
 
Prispevkov: 346
Pridružen: Pe Feb 18, 2005 10:37 am
Kraj: Škrilje vas nad Igom

Prejšnja

Vrni se na GLASBA&OSTALO 2005-2013

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov