STEAK HOUSE

Gostilne in restavracije. Vsi imamo različne izkušnje- zakaj jih ne bi zaupali drugim- dobre in slabe.
Vnesite svoje nove izkušnje ali le dodajte lastno izkušnjo.

STEAK HOUSE

OdgovorNapisal/-a Marko Puš » To Feb 15, 2011 5:22 pm

Ta rubrika bo najbrž ostala bolj ali manj prazna, saj v Sloveniji pravih "zrezkaren" praktično ni. No ja, ena je :roll: , pa je administrator na njih tako razpi...., da je rajši ne bom omenjal. :lol: Pa kdaj se bo nekdo opogumil in zapolnil to nišo na način, kot se to dela v ZDA...
Marko Puš
mod
 
Prispevkov: 196
Pridružen: To Feb 24, 2009 5:18 pm
Kraj: Ljubljana

Re: STEAK HOUSE

OdgovorNapisal/-a administrator2 » Sr Feb 16, 2011 1:54 pm

No pa poskusimo po spominu- zadnjih nekaj let je bilo vedno dobro( biftek, T bone ali žrebiček steak):
Brioni- KR ( zadnjič 2009)
Čad- LJ( če ne zašuštrajo)
Majda- Osp
Aleš- Kranj
Happy Pek- KR ( T bone 2010 1x obisk) ZAPRTO!

Kolega pravi, da Tabor na Gorenjskem- ribja restavracija, ima najboljši stejk.
Izbor je čisto naključje, da jih je kar nekaj iz moje bližine, saj veste da povsod naročim stejk.
Za najslabše pa si poglejte rubrike- kjer piše NV.
FK2
administrator2
Site Admin
 
Prispevkov: 857
Pridružen: Če Nov 12, 2009 5:27 pm

Re: STEAK HOUSE-BIFTKI

OdgovorNapisal/-a administrator2 » Po Jan 16, 2012 9:09 am

Biftki- jih imam pač rad.

Da opišem tukaj kaj pomeni dober biftek zame. Če dam oceno povprečen, potem to pomeni, da je škoda denarja zanj in je bolje naročiti kaj drugega. Če je nadpovprečen je to že kar največ kar lahko pričakujete od biftka pri nas. Seveda , če date povprečnemi biftku zraven omako( gobovo, zeleni poper,sirovo,...) potem je povprečen biftek dober, a žal tak biftek nima okusa po mesu, ampak po omaki in je to zelo jedljivo in okusno.Toda.....
Res dober biftek ne rabi nič drugega kot mogoče malce omakica- za noževo konico, zraven pa prilogo- sam najrajši imam kruh in dobro rdeče vino. Žal so taki biftki pri nas redki.
FK2
administrator2
Site Admin
 
Prispevkov: 857
Pridružen: Če Nov 12, 2009 5:27 pm

Re: STEAK HOUSE- prepis iz ocen Gorenjske

OdgovorNapisal/-a administrator2 » Ne Mar 17, 2013 6:43 pm

Gostilna Belšak
Golo brdo- Slavkov dom
Medvode
Obisk: 17.3.2013

Znana gostilna do katere pridete ko v Medvodah prečkate progo in zavijte v smeri Golo brdo- gostilna je označena.
Standardni meni, ki pa reklamira tudi zorjeno govedino izpod Krvavca. Na meniju so le jedi iz govejega hrbta po ceni 12.90 EUR toda bodite hrabri in naročite file( biftek -cena 19- 20 EUR). Sam sem naročil srednje pečenega z poprovo omako in dodatno še s praženim krompirjem. Žal je bila poprova omaka baziran na balzamičnem kisu, katerega imam rad v solati a ga absolutno ne maram v omaki. Zato sem krožnik podprl s skorjico kruha in se je biftek lepo odtekel. TODA, to je bil eden boljših biftkov tako po obliki, pečenosti( v bodoče manj zapečenega) in okusu, ki sem jih jedel pri nas!!! In očitno hvala izpred nekaj let v Mladini, da so tam odlični biftki še vedno drži.
Ocena: PŠ ( čimprej še enkrat tja)
FK2
administrator2
Site Admin
 
Prispevkov: 857
Pridružen: Če Nov 12, 2009 5:27 pm


Vrni se na GOSTILNE & RESTAVRACIJE 2005-2013

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost