AUDIO VACCINE

Najave novosti, izdelki, časi prezentacij, demo informacij, razprodaje,...

AUDIO VACCINE

OdgovorNapisal/-a Marko Puš » So Jan 17, 2015 12:25 pm

Audio Vaccine (http://www.audio-vaccine.com/en/audiovaccine.html) iz Murske Sobote je nedavno dosegel svoj prvi pomembnejši mednarodni uspeh z izdelkom Music Serum, ki je prejel nagrado "MOST WANTED COMPONENTS 2014", v kategoriji "Accessories" pri spletni reviji Stereo Times (http://www.stereotimes.com/post/mw2014a/). Iskrene čestitke.

"Audio Vaccine Music Serum: ($500 per set)
Miniature Bybee-like devices employ banana connectors to fit both the loudspeaker and amplifier posts. Music Serum's designer Igor Macek is the consummate music lover who hoped I would like his invention. Well, the results, even after a short audition had me doing a double-take. Greater delineation of notes, deeper and more focused soundstage. In short, the Music Serum has impacted my appreciation on what a mere tweak can do. Review in the works (Clement Perry)"


800_music_serum.jpg
800_music_serum.jpg (58 KiB) Videno 15547 krat
Marko Puš
mod
 
Prispevkov: 196
Pridružen: To Feb 24, 2009 5:18 pm
Kraj: Ljubljana

Re: AUDIO VACCINE

OdgovorNapisal/-a 911GT3 » Po Feb 02, 2015 10:56 pm

Ali jih je že kdo preizkusil v svojem sistemu pri nas?
911GT3
 
Prispevkov: 13
Pridružen: Po Feb 10, 2014 7:54 pm

Re: AUDIO VACCINE

OdgovorNapisal/-a Marko Puš » Sr Feb 04, 2015 9:41 am

911GT3 napisal/-a:Ali jih je že kdo preizkusil v svojem sistemu pri nas?

Music Serum sem sicer dobil na test, vendar sem ga na žalost moral zavrniti, saj priključki na mojih zvočnikih ne omogočajo njegove namestitve. Pri nas jih je preizkusil Matej Isak (http://www.monoandstereo.com/2014/11/au ... in_16.html). Lahko pa še ti pokličeš Igorja, ki ti bo gotovo z veseljem ustregel...
Marko Puš
mod
 
Prispevkov: 196
Pridružen: To Feb 24, 2009 5:18 pm
Kraj: Ljubljana

Re: AUDIO VACCINE

OdgovorNapisal/-a akacjan » Po Feb 16, 2015 12:47 pm

Kaj pa je to ( že spet ena čira-čara ) in za kaj se rabi ??
akacjan
 
Prispevkov: 94
Pridružen: Sr Feb 16, 2005 10:29 pm

Re: AUDIO VACCINE

OdgovorNapisal/-a Jonatan » Po Feb 23, 2015 12:26 pm

Na test sem dobil komplet Audio Vaccine Music Serum AMP-MS, ki je namenjen za priklop na ojačevalec.

Gre za set štirih zelo estetsko izdelanih "palčk" z lesenim koncem, ki se zaključuje s standardnim banana priključkom za zvočniški terminal.
Priklop in testiranje je enostavno, da bolj ne more biti, saj lahko kar med samim poslušanjem glasbe izvlečeš AV "Music Serum", ki se enostavno vtaknejo v luknjo priključka +/- na ojačevalcu in ti ni potrebno nič izklapljati in preklapljati, kot pri testiranju drugih komponent in kablov, kar je včasih zelo neprijetno in zamudno pa še kable moraš premikati...

In kaj sem slišal?
Neverjetno kontrolo zvoka v celotnem spektru, zvočna slika se je povečala, instrumenti in vokali so dobili pravilen zven in tonalno uravnovešenost ter zračnost, začutil sem koncertno dvorano, oz. prostor narejenega posnetka... In če se hočeš vrniti nazaj, enostavno AV "Music Serum" izvlečeš iz terminalov in potem takoj slišiš razliko in doživiš en mali šok :x :P Težko je tako ostati, te takoj prisili, da daš zadevo nazaj in potem uživaš ob glasbi...in več nič ne spreminjaš. :P Jaz že dolgo nisem slišal takšne razlike v zvoku, pa sem že preizkusil in testiral kar nekaj kablov in drugih komponent. Zelo priporočam preizkus in prijetno boste presenečeni. Moje mnenje je, da zadeva enostavno mora postati del "avdio opreme", še posebej, ker je cena nizka, v primerjavi z ostalimi avdio komponentami, ki ti ob menjavi velikokrat ne prinesejo tako opazne razlike.
Priponke
DSCN4756.jpg
DSCN4756.jpg (49.46 KiB) Videno 15300 krat
Jonatan
 
Prispevkov: 1
Pridružen: Ne Feb 22, 2015 3:15 pm

Re: AUDIO VACCINE

OdgovorNapisal/-a dimitrij » Sr Mar 04, 2015 10:08 am

Pozdravljeni,

že nekaj časa uporabljam model za zvočnike, MS speaker. Že ob priklopu se zgodijo majhni čudeži, ki so slišni tudi kakšnemu avdiofilskemu laiku.
Zvočna slika postane ravno takšna, kot jo nekako pričakuješ. Zvok enostavno zadiha in dobi svojo definicijo. Montaža je preprosta in hitra.
Vsekakor priporočam, Igorju pa želim še več takšnih uspehov...
dimitrij
 
Prispevkov: 1
Pridružen: Po Mar 02, 2015 6:36 pm

Re: AUDIO VACCINE

OdgovorNapisal/-a NLP » Če Nov 12, 2015 12:35 pm

... probal... zakaj si delat dodatno koloracijo, razen če to prav želiš.
NLP
 
Prispevkov: 13
Pridružen: To Jan 14, 2014 11:34 pm


Vrni se na SLOVENSKI AVDIO PROIZVALCI

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost