Ljubljana z okolico

Vpišite vašo izkušnjo po obisku: pa naj bo to dobra ali slaba izkušnja

Re: Ljubljana z okolico

OdgovorNapisal/-a kuzma2 » Po Feb 09, 2009 10:28 am

Gostilnica Izba
Snovik 2c
1219 Laze v Tuhinju
Obisk: 8.2.2009

Po kopanju v nam najbližjih termah, se odpeljete kakšen kilometer dalje po dolinici in pridete do doma?e gostilnice in pizzerije. Izbor hrane je od piz do testenin, zrezkov, rib ali govejih ali žrebi?kovih tagliat, ...
Dobro pe?ena postrv z mešanico krompirja in blitve ter soliden biftek z zelenjavno in polentino prilogo za ve? kot pol cene kot v BTcjevem argentincu. Meso in pe?enje zelo dobro, ?E, ne bi nadebudni kuhar ali kuharica prelila stejk z limoninim sokom, ki je naredila dobro meso kislo. Škoda. Vejetno je priprava mesa takšna, in ko se ?ez to vlije ve?ja koli?ina npr. gobove omake to ne moti in verjetno dodatna kislina celo " paše".
Na vprašanje , kako je bilo, to povem, a odgovora iz kuhinje ni bilo. Pri sosednji mizi so sladice izgledale dobro, a sva rajši kar odšla, da je efekt plavanja in izgube maš?ob ostal.
Ocena: PŠ( po plavanju tja na kosilce ali ve?erjo)
FK
kuzma2
 
Prispevkov: 1707
Pridružen: Pe Mar 11, 2005 3:22 pm

Re: Ljubljana z okolico

OdgovorNapisal/-a kuzma2 » Sr Apr 08, 2009 4:21 pm

Restavracija Cubo
Šmartinska 55
1000 Ljubljana
T:01 521 1515
Obisk: 6.4.09

Lokal v moderni stavbi z modernim prijetnim notranjim dekorjem. Zanimiv a ne širok meni, cene ne pretirane za Ljubljano.Pri?akovanja velika. Kot aperitiv sta viljamovka in brinjevec lepo sedla.
Pogrinjek v obliki v kitajskega zavitka trikotne oblike in mehiške sladko kisle omake- prijetno in ne preve? pikatno.
Kot predjed doma?a pašteta z medom in tartufi in kruhki- odli?no, gratinirane kapesante tudi. Biftki na žaru so bili pe?eni kot naro?eni, krompirjev pire z špina?no in stopljenim sirom in tremi omakami zelo zanimivi, dobri in solidni.
Zame sladica treh doma?ih sladoledok, ki jih lahko ješposamezno ali sam mešaš( karamela, piškot....ne, pehtran in sadni sladoled) in priznam, da že dolgo nisem tako užival v sladoledu.
Pri biftkih smo spraznili flaško Sim?i?evega rde?ega Teodorja 2004 in velja enako kot pozneje za sladoled.
Ocena: PŠ ( ko bom želel iti jest v LJ v " en boljši lokal")

PS:SOLIDEN BIFTEK!
Stejki, biftki- kaj je soliden stejk- dober a ni? posebnega, a taki pri nas so, a taki bi morali biti povsod le na najnižjem nivoju. Zato obvezno potrebujete omake da dodate okus takšnemu mesu.Toda ?e bi bili stejki vedno le taki, imam rajši vineršnicel in bi stejk jedel 1x2x letno. Toda kaj ko ?lovek upa in znova in znova upa- ko na lotu.Zato pa vsaj v Vegasu vedno dobim( stejk seveda).
Kaj je problem- ni?. Le meso nima notranjega ukusa, je dokaj pusto( ?eprav je rožnato) in zunaj ni hrustaljavo zape?eno. Zato pa malce razo?aranja za stejk v Astarei v Istri, kjer naj bi to bilo, a midva tega nisva doživela.
Zakaj je tako ne vem. Toda šele pred par leti je zakon za?el dovoljevati zorenje mesa v hladilnicah, ter bojda pri nas koljemo premlade vole in njihovo meso je samo po sebi bolj pusto in z manj okusa. Tako, da upam...........
FK
kuzma2
 
Prispevkov: 1707
Pridružen: Pe Mar 11, 2005 3:22 pm

Re: Ljubljana z okolico

OdgovorNapisal/-a kuzma2 » So Maj 02, 2009 4:33 pm

Gostilnica Izba
Snovik 2c
1219 Laze v Tuhinju
Obisk: 2.5.2009
Prejšnji obisk:8.2.2009

Splet okoliš?in naju je zopet pripeljal v ta lokal.?e pogledate prvi obisk, imajo vse- od piz do testenin ter seveda še ostalo. Na posebni ponudbi je bil med drugim tudi biftek z belimi tartufi in prilogo( 20EUR). No verjetno bi bilo bolje, ?e bi dejali biftek z dobro omako in tartufi na vrhu biftka. Pravi na?in je da pred vami nastrgajo bele tartufe- to tega itak nisem pri?akoval.
Oba biftka sta bila pripravljena (kuhana- ko govorim o "pripravljena" je jasno, da brez dobrega izbora mesa sama priprava ni? ne pomaga) tako kot morata biti in bi ju ocenil z nadsolidnim( kar je danes redkost pri nas, vsaj zame), tokrat brez pripomb kot zadnji?. Meso je bilo zelo dobro in z malce omake odli?no. Sveža mešana solata tako kot mora biti- zraven dobiš še olj?no olje in balzami?ni kis. Odprti merlot- ni? posebnega in mrzel.
Panacotta- zelo odli?na postrežena v skodelici- oziroma kakorkoli se že imenuje skodelica iz stekla.
Naslednji? bo potrebno preiskusiti še kakšno drugo jed tam.
Za zaklju?ek pa brezpla?ni višnjev?ek.
Ocena:PŠ
FK
kuzma2
 
Prispevkov: 1707
Pridružen: Pe Mar 11, 2005 3:22 pm

Re: Ljubljana z okolico

OdgovorNapisal/-a kuzma2 » Po Maj 18, 2009 11:49 am

Restavracija Špajza
Gornji trg 28
1000 Ljubljana
T:
Obisk:16.5.2009

Na na?in "špajze-shrambe" opremljena restavracija in po prijetnem sprehodu skozi sobotno dopoldne stare Ljubljane je bil ?as za kosilce. Meni in tabla zunaj je obljubljala razne ribe,biftke, ipd...
Torej navkljub skromnemu meniju iz menija niso imeli lista in fileja morske žabe s tartufi. Zato enkrat biftek z zelenim poprom( srednje pe?en) in enkrat z tartufi( krvavo-"angleško")- bila je obljubljena tudi priloga pe?en krompir in žar zelenjava. Zraven radenska in odprti merlot- ime sem pozabil- a zelo dober!
Zaradi polne gostilne je malce trajalo- a ne preve?. Biftka prideta- s tartufi ve?ji kot z zelenim poprom- zato je žena z zavistjo gledala mojega- in njen je bil "krvavo" pe?en in moj srednje. Zato sem ponudil zamenjavo. Zraven pa trije majhni koš?ki krompir?ka in par tankih rezinic zelenjave ter res obakrat minimalisti?en dodatek omake.Seveda, ?e bi imel predjed, bi bilo to lahko druga?e ocenjeno s koli?ino- a to bi lahko vedeli v kuhinji.
Sam ne maram preve? omake in jo je obi?ajno 5 x preve?, toda torat je bilo res minimalisti?no. Biftek je bil sicer nadsoliden in ?e bi bila oba enako velika ter nezamenjana pri kuhanju ter malce ve? omakice( zraven meni itak bolj tekne njihov doma? kruh kot krompir- a kaj ko ni bilo veliko omake za pivnati) bi lahko rekel, da je bilo celo zelo dobro. Toda...
Ocena: PŠ( ko me tja zanese, a v okolici je kar velika izbira).
FK
kuzma2
 
Prispevkov: 1707
Pridružen: Pe Mar 11, 2005 3:22 pm

Re: Ljubljana z okolico

OdgovorNapisal/-a kuzma2 » To Jun 23, 2009 7:51 am

Restavracija Arboretum
Voljči potok 43g
1235 Radomlje
T: 01 8318083
Obisk: 21.6.2009

Restavracija je del objekta na golf igrišču, stara približno 10 let in še vedno deluje na nek način moderno.
Cene so navkljub lokaciji dokaj normalne in ni razloga da bi vas prestrašili razni dragi bemveji in merčoti, ki so tam parkirani zaradi golf igrišča. Seveda pa je pogrinjek v restavracijskem delu 2 EUR po osebi. Toda dobite dva namaza ( sir in kombinacija čičirke in oliv?), kruhke, dva pečena trikotna zavitka iz listnega testa.

Jedilnik ima standardno izbiro jedi restavracijskega tipa, od »karpačov«, rib, steakov, testenin- ni ogromen jedilni list, kar je vedno dober znak. Imajo tudi kosila, ki so se slišala kar zanimivo- izbira treh vrst juh, pečenke ali ribe.
Toda, vseeno se odločiva za predjedi in sicer domače testenine s škampi in škampi z limonino omako. Na ceniku sta bili dve ceni- nižja za predjed in višja za glavno jed. Ker izbrane jedi niso bile z nižjo ceno, vprašam, če lahko tudi te dobim kot predjed.
Za glavno jed pa stejk- medium z zelenjavo in pečenim krompirčkom ter žrebičkov- pink verzija z enako prilogo.
Ob odhodu natakar pravi, da imajo tudi jelenov karpačo, če bi ga želela kot hladno predjed. No, prav, mogoče pa- eno porcijo za pokušino, za dve osebi.
Poleg radenske pa odprt rdeč Bužinel- mrzel, ki se zaradi sedenja zunaj in vetra ni in ni hotel segreti.
Prekajen jelenov karpačo je bil v olivnem olju z limono zelo dober.
Testenine so bile zelo dobre z rumeno smetanovo omako in štirimi večjimi škampovimi repki- dovolj za predjed. Toda, enaka količina škampov je bila tudi pri škampih z limonino omako- kar je izgledalo malce prazno patetično.

Glavna jed- dober stejk, a pečen pink , in ne medium,kot je bil naročen in zame žrebiček, kar soliden in pravilno pečen.
Stejk se je kmalu ohladil in na prošnjo če lahko to na hitro pogreje, je natakar odvrnil, da bo, a mikrovalke nimajo. No, čez nekaj časa pride stejk nazaj nič bolj pogret kot je odšel. Očitno se je od kuhinje do mize zopet ohladil.

Zaradi napake o premalo pečenem stejku dobiva kot »kompenzacijo« sladici, marinirana figa v pomaranči z pana cotto. Si rečeva, ni kaj, vsaj nekaj.

Ko pride račun pa vidim majhne »napakice«. Hladna predjed je bila obračunana kot dvojna predjed ( 19 EUR) z višjo ceno ter minimalistična porcija štirih škampov tudi ( 7,5 EUR: 9.5 EUR).
Nejevoljno natakar vzame račun in ga prinese popravljenega za eno predjed po 9.5 EUR.
Natakar mene ni prepričal, da se je zgodila slučajna napaka. Škoda.
Zato tudi neje-voljno plačam točno toliko, kot je bilo na računu.
Ocena: PŠ ( ko zadenem prvi birdie)
FK
kuzma2
 
Prispevkov: 1707
Pridružen: Pe Mar 11, 2005 3:22 pm

Re: Ljubljana z okolico

OdgovorNapisal/-a administrator2 » Po Jan 11, 2010 10:22 am

Utrinek: Restavracija Most Petkovkovo Nabrežje 21
1000 Ljubljana
Obisk: 28.12.2009
Moja sorodnica pozna tam kuharja Matjaža Cotiča in smo imeli vnaprej pripravljen "na pol slow food meni". Zanimiv meni in jedi, katerih sestavine včasih bolj, včasih manj posrečeno padejo skupaj. Toda bilo je zanimivo ter prijetno in ob priliki grem tja na "normalni meni", ki je malce drugačen od drugih menijev po restavracijah. Lepo opremljen lokal a žal zaradi obokov doni, kar onemogoča pogovarjanje- podobno je bil problem v Don Felipe.
Ocena: PŠ
FK2
administrator2
Site Admin
 
Prispevkov: 857
Pridružen: Če Nov 12, 2009 5:27 pm

Re: Ljubljana z okolico

OdgovorNapisal/-a administrator2 » Ne Feb 14, 2010 10:43 am

Kmečki hram
Tomačevska c 50
1000 Ljubljana
obisk: 11.1.2010

Obisk po pogrebu tete-domače jedi, npr jetrica, zelje z žganci in pečenicami ali krvavicami- korektno, poceni a nič posebnega.
Ocena: NV( samo upam lahko)
FK2
administrator2
Site Admin
 
Prispevkov: 857
Pridružen: Če Nov 12, 2009 5:27 pm

Re: Ljubljana z okolico

OdgovorNapisal/-a administrator2 » Po Feb 15, 2010 1:26 pm

Gostilna in vinoteka Sokol
Ciril Metodov trg 18
1000 Ljubljana

ena najstarejših gostiln v LJ v starem delu mesta tik ob stolnici- izgleda prijetno in starinsko, prirejeno za domačine in tuje turiste. Po ogledu pustne povorke hitro kosilce: ona pljučno pečenko v poprovi omaki in pomfri- zelo nežno, on (jaz) pa konjsko pljučno p.
Bik je bil kar soliden a žal klub naročilu srednje pečen( kar bi moralo biti vsaj malce rožnato) je bil tudi na sredi ves rjav- a ker je bil kar okusen kos mesa, to niti ni toliko motilo. Konj je bil dober, pečen kot treba- ves rožnat znotraj, le žar priloga zenf & ajvar za moj okus ne gre zraven- je premočno- malce omakice ali samo putrčka, pa bi bilo kar solidno.
Ocena: PŠ( a v mestu je velika izbira)
FK2
administrator2
Site Admin
 
Prispevkov: 857
Pridružen: Če Nov 12, 2009 5:27 pm

Re: Ljubljana z okolico

OdgovorNapisal/-a administrator2 » Sr Mar 17, 2010 8:30 am

Restavracija Shambala
Križevniška ul. 12
1000 Ljubljana

Lokacija je za Križankami proti Ljubljanici. To ni kitajska restavracija temveč azijska z vplivom francoske kuhinje.

Kot uvod si lahko privoščite bazilijevček( šnops z baziliko) ali pa tajsko pivo.
Vietnamski hladni zavitki z drobno narezano zelenjavo in omako so bili za predjed. Nato pa hrustljavo pečena zelenjava( Japonska) gamberi ali kapesante na žaru z pripadajočimi omakicami, podobno je bilo s koščki tune. Vse zelo okusno.
Biftki z limonino travo, priloga mladi stročji graho in v obliki sprijetega čipsa(?)so bili zelo dobri.
A moj je bil malce preveč pečen kot sem si ga želel je bil vseeno dokaj soliden. Natakar mi je ponudil novega a da čakam 15 minut ko se ostali mastijo- ne hvala.
Izbor zamejskih vin iz Italije je bil odličen( 50 EUR/flaška). Čokoladni suffle z mangovo omako in smetano je na koncu odlično sedel v želodček.
Notranjost je moderna, a občutka zaradi ostalih gostov, da je to trenutno trendovski lokal se nisem mogel znebiti. Mogoče je to le vpliv mojega EMŠA.
Toda ker je bilo to srečanje starih hajfistov, to ni nič motilo- mogoče smo mi ostale.
Ocena: PŠ
FK2
administrator2
Site Admin
 
Prispevkov: 857
Pridružen: Če Nov 12, 2009 5:27 pm

Re: Ljubljana z okolico

OdgovorNapisal/-a administrator2 » Ne Okt 31, 2010 7:43 am

Ošterija Pr' Noni
Cesta v Gorice 1
1000 Ljubljana
Obisk: 23.10.2010

Restavracija pod Dolgim mostom s povdarkom na tipični italijanski kuhinji. Širok izbor, prijetno okolje, širok in zanimiv meni.Tudi kosila in različne menije.
Izbereva mesni meni za dve osebi za 60 EUR. Čeprav je lepo dišala krača ovce, a kaj ko je bila včeraj na mizi doma. Dobiva vsak kozarec roze šampanjca, zraven domača pašteta s tartufnim oljem in kruhki, nato govejo juho , sledijo testenine, ter tagliata s pečenim krompirjem. Če bi bila tagliata vrhunska( bila je OK) bi rekel , kosilo je bilo odlično- občutek, da so vse sestavine sveže in sveže pripravljene ( tudi če niso). Nato pa še izbor sladic in lahko samo to rečem- pojdite tja vsaj na sladice. Npr. slivovo torto.
Ocena: PŠ( komaj čakam za izgovor da grem tja)

PS: moram poiskusiti Fijorentinca tam.
FK2
administrator2
Site Admin
 
Prispevkov: 857
Pridružen: Če Nov 12, 2009 5:27 pm

Re: Ljubljana z okolico

OdgovorNapisal/-a administrator2 » Po Nov 01, 2010 4:18 pm

Restavracija Argentino
Ljubljana
obisk: 9.10.10
prejšnji obisk : 5.3.08

Tedaj sem se zaklel, tja nikoli več. Toda od prijateljev sem slišal , da so bili tam zadnje čase zelo zadovoljni. Pa smo šli. Če odštejem, da so tam biftki zelo dragi, so bili vsi zadovoljni( cca 12- 1 oseba). A moj, in sam sploh nisem naročal, v izogib nevšečnostim, je bil "ornk" prepečen. Ga zavrnem in čakam, ko ostali jedo.Očitno jim ni uspelo vzeti od neke druge strežbe 1 kos in tako so vsi jedli, jaz sem pa gledal v zrak cca 25 minut. Tedaj me je že vse minilo in ko ga prenesejo sem dejal, da nisem več lačen. In res nisem bil.
Ocena: NV!!!
FK2
administrator2
Site Admin
 
Prispevkov: 857
Pridružen: Če Nov 12, 2009 5:27 pm

Re: Ljubljana z okolico

OdgovorNapisal/-a administrator2 » Po Nov 08, 2010 8:59 am

Restavracija Namaste
Breg 8
1000 Ljubljana
Obisk: 5.11.2010

Indijska restavracija na obalah Ljubljanice. Torej, če nimate izkušenj z indijsko hrano, pojdite tja poiskusit dišeči svet začimb in hrane. Izberite mešane jedi iz menija oz. vprašajte za nasvet. Tako boste dobili vpogled in okus delčka indijske hrane. Lahko so jedi iz piščančjega mesa, ribe ali jagnjetine, ... zelenjave narejene kot curry, korma, birijani,.... ipd. Zraven pa riži ali indijski kruhki, ter indijsko pivo, ki je zelo podobno našemu in dobro gre zraven.
Poslušajte nasvet natakarice, če je mogoče kakšna jed zelo pekoča in naročite zraven poleh kobre( pivo) še hladilni jogurt. Cene niso najnižje a štirje lahko naroče malce predjedi in tri glavne, pa bo dovolj.
Ocena: PŠ

PS: imel sem na obisku znanko iz Vel. Britanije, ki je po rodu iz Indije in je pohvalila restavracijo. To zagotovo ni znak slabe kuhinje.
FK2
administrator2
Site Admin
 
Prispevkov: 857
Pridružen: Če Nov 12, 2009 5:27 pm

Re: Ljubljana z okolico

OdgovorNapisal/-a Marko Puš » So Jan 29, 2011 2:47 pm

Pizzerija in špageterija
Al capone
Šmartinska 152g,
Citypark, Ljubljana
Obisk: 28.1.2011

Otrok je šel na rojstni dan v kino, z ženo pa sva na hitro skočila v Citypark in potem nekaj pojest v lokal, ki se je zdel najbližji. Prvi vtis OK, vendar kljub temu, da se je po prostoru ves čas vrtelo 4-5 natakarjev (nekateri so med tem tem še veselo prežvekovali), sva bila vprašana kaj bi, šele po približno 5 minutah čakanja. Nekateri bi rekli, da bi že prej zapustili gostilno, a meni se takrat ni dalo iskati druge. Dokaj prijazen natakar hitro pobere naročilo, a zatakne se pri vinu. Ko ga vprašam, kakšno rdeče imajo mi reče, da "mešanico merlota in šardoneja". Debelo pogledam in po kratkem pregovarjanju, da kaj takega pa najbrž že ne točijo, sva prišla do zaključka, da je šardone v bistrvu kabernet...Ok, ko prinese pijačo, je tako voda, kot vino imelo priokus po neki kemiji, najbrž je bil kriv detergent... Hja, posodo je treba po pranju splaknit gospodje...Ampak to še ni bilo vse, tudi pizzi sta bili vse prej kot okusni. Pravzaprav v življenju nisem ŠE NIKOLI jedel tako ZANIČ pizze. Popolnoma brez okusa po čemerkoli. Če bi mi zavezali oči in nekoliko spremenili obliko hrane ne bi nikoli ugotovil, da je to pizza. Razen testa. Ta je nekoliko dišal po krušni peči in enkrat sem malce okusil origano. Vau. Ne moreš verjet, dokler ne probaš.

Okus sva si popravila v Dulcis s pravo bejsko kremno rezino, neugoden občutek v želodcu pa šele doma z domačim kraškim brinjevcem.

Ocena: Bljak! NV. Grem veliko raje na nobel burek ali v McDonalds!
Marko Puš
mod
 
Prispevkov: 196
Pridružen: To Feb 24, 2009 5:18 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Ljubljana z okolico

OdgovorNapisal/-a administrator2 » Če Feb 10, 2011 9:54 am

Ošterija Pr' Noni
Cesta v Gorice 1
1000 Ljubljana
Obisk: 6.2.2011
Prejšnji bisk: 23.10.2010

Torej, družniska zadeva, meni krasen, predjedi tudi, sladice tudi. TODA, pri 5 krat naročenih biftkih je bila katastrofa. Sicer je bil samo eden zapečen preveč, po vrnitvi pa je bil znotraj hladen( argentinski) , toda ostali štirje navkljub omakam so bili ( niti ne toliko pretrdi) brez okusni in imel sem občutek, da jem neki pusti kos nepečene govedine in ne biftek- navkljub ceni in kar piše v meniju.

Tako, da so bili od 8 oseb na koncu zadovoljnio le trije, ostali pa smo imeli občutek, da smo bili na..........!

Ocena: NV ( žal!)
FK2
administrator2
Site Admin
 
Prispevkov: 857
Pridružen: Če Nov 12, 2009 5:27 pm

Re: Ljubljana z okolico

OdgovorNapisal/-a administrator2 » Ne Mar 13, 2011 9:13 am

Gostilna Janežič
Pšata 25
1262 Dol pri Ljubljani
obisk: 12.3.2011

Sem si mislil, obisk v soboto te znane domače gostilne ne bo problem. In ni bil, toda šele potem ko sem diplomiral iz parkiranja. Navkljub niti enemu vozilu( sobota), ki bi imelo rožice, je bil lokal vseeno skoraj poln. Se vidi, družinska srečanja, ocvrti piščanci, dunajci, postrvi, ipd........ Toda imajo tudi biftke.
Vprašam prijazno natakarico( mogoče je bila tudi solastnica) kaj mi priporoča, ne glede na ceno: biftek ali telečji dunajski. S takim navdušenjem je dejala, da imajo zelo dobre in mehke biftke, da sem seveda rekel ja.

Zmenimo se za nivo zapečenosti. Eden srednje, moj naj bi bil rožnat, a tega ne znam prenesti in nakar seveda natakarica potrdi- angleško pečen a ne? Obupam in pritrdim.
Dober odprt kabernet, velika kraljevska solata, dober pražen krompir ter nato prideta vsak na svojem krožniku dva biftka( na žaru-brez raznih omak).
Izgledala sta kot morata- velika, debela vsaj 5cm in pečena s hrustljavo zgornjo površino. Zarežeš z običajnim nožem in gre brez težav- okus ZELO dober, meso v sredini rdeče pri obeh.
Enega vrneva na pečenje- razmišljam tudi o mojem, a ga vseeno začnem jesti. Ko pride nazaj biftek, je bil komaj malo manj rdeč kot preje.

Odlično meso, prave oblike in okusa, a žal, takšno meso še vedno zahteva, da je v sredini vsaj rožnato pečeno in ne rdeče- nepečeno.
Namreč rdeče nima okusa, rožnato pa ima( 1/3 biftka sem dal zaviti v folijo, vedoč, da bo to super večerja- in je tudi bila!!! Samo popeči ga je bilo treba do rožnato!)

Pojdite tja, in če bo meso rdeče v sredini- ker je debel je tega veliko, recite, da ga prerežejo po debelini in rdeče strani še malce popečejo in boste imeli več skorjice in rožnati biftek ob katerem se vam bodo sline cedile. Cena samega biftka je nekaj čez 18 EUR in me kar strese , če pomislim, na trojno ceno v nekem lokalu v Ljubljani.
Ocena: PŠ
FK2
administrator2
Site Admin
 
Prispevkov: 857
Pridružen: Če Nov 12, 2009 5:27 pm

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na GOSTILNE IN RESTAVRACIJE

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost