Kateri angleski ( angelski op.) par izbrati?

avdio-sem so premaknjene tudi vse stare teme

OdgovorNapisal/-a powermax » Pe Jan 05, 2007 3:24 pm

Sem bral že nekaj komentarjev na forumih. Pišejo, da je cena pretirana.
P.
powermax
 
Prispevkov: 20
Pridružen: Po Maj 30, 2005 7:44 am

OdgovorNapisal/-a kuzma2 » Pe Jan 05, 2007 4:22 pm

Glede na kaj? Zvok/ cena proti konkurenci ali eventuelno oceno nekega znalca( DIY?), ki jih sploh ni slišal optimalno, kar je v veliki meri tipično za komentarje takega tipa. Ja verjetno zopet nekdo ,ki ima rajši ozvočenje.

No upam, da bom to sam slišal sedaj na CESu.

Mislim, pa da vseeno rajši verjamem 3-4 ocenjevalcem, ki imajo za sabo že dolgo slišno kilometrino.
FK
kuzma2
 
Prispevkov: 1707
Pridružen: Pe Mar 11, 2005 3:22 pm

OdgovorNapisal/-a fotr » Pe Jan 05, 2007 8:31 pm

kateri pa so bili ostali zvočniki v tem ocenjevanju, ali so omenjeni samo ti? Cena je morda res visoka, ampak ne primerjalno z drugimi ampak s plačilno sposobnostjo posameznika.
Vsekakor pa me zanima, kaj mora take zvočnike poganjati in kje naj bi jih človek uporabljal, glede na to da ne "igrajo basov". Kakšnih basov, oziroma od kje navzdol?
fotr
mod
 
Prispevkov: 346
Pridružen: Pe Feb 18, 2005 10:37 am
Kraj: Škrilje vas nad Igom

OdgovorNapisal/-a fotr » Pe Jan 05, 2007 9:33 pm

Da ne bom samo spraševal sem se podal na razne forume, pa bi glede na glasbo s katero so ocenjevali te zvočnike lahko dejal, da so ocene trdne in tudi laično strokovne. Le da sem jaz bral LE pohvale in ne kritik. Sicer nekateri res zamerijo ceni, da jim zmanjka basov, vendar kot rečeno ostalo odtehta.
Nekdo, (problem je, da je lastnik) je oceno zaključil kar nekako tako .....odlični zvočniki iz obdobja pred Magico Mini . Sedaj je vse drugače.
Upam, da jih bo FK uspel slišati na sejmu in nam potem cedil sline.
Je pa res, da brez lota skok iz 2k zvočnikov na 20 k ne bo!
fotr
mod
 
Prispevkov: 346
Pridružen: Pe Feb 18, 2005 10:37 am
Kraj: Škrilje vas nad Igom

Prejšnja

Vrni se na HIFI 2005-2013

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov