DOSEŽKI DOMA?IH PROIZVAJALCEV

avdio-sem so premaknjene tudi vse stare teme

DOSEŽKI DOMA?IH PROIZVAJALCEV

OdgovorNapisal/-a Marko Puš » Ne Dec 02, 2007 10:37 am

To temo odpiram za nizanje dosežkov in priznanj domačih avdio proizvajalcev. Prav zanimivo jo bo pregledati čez kakšnih 10 let...
Marko Puš
 

STEREOPHILE 2007 PRODUCTS OF THE YEAR

OdgovorNapisal/-a Marko Puš » Ne Dec 02, 2007 10:49 am

Stereophile je že podelil "avdiofilske Oskarje" za leto 2007 in v kategoriji Analog Source je zmagal tudi Kuzma Stabi XL, ki je edini med nominiranci v tej kategoriji trikrat zasedel prvo mesto!

To je zares veliko priznanje (eno največjih, če že ne prav največje, kar jih avdio proizvajalec sploh lahko dobi) in, ki se odraža tudi v primernih okoliščinah podelitve, ki bo letos v okviru največjega sejma elektronike na svetu CES v, mislim, da še vedno največjem hotelu na svetu The Venetian v Las Vegasu.

Iskrene čestitke Francu za še en velik dosežek! Tokrat zmagovalec stoji v družbi odjemne doze Lyra Skala in ob Keelovi modifikaciji za Linn Sondek, nominiranci pa so bili še: glave Air Tight PC-1, Transfiguration Orpheus, Koetsu Black ter ročki SME M2 in Linn Ekos SE.
Marko Puš
 

OdgovorNapisal/-a raketar » To Dec 04, 2007 9:02 am

Čestitamo tudi mi, STYLOS SYS Team.
Vsekakor je uvrstitev med priporočene komponente v eni od najuglednejših audio revij velik dosežek. Še večji je če si med temi najvišje.....dve leti zapored.
Nekaj takega kot če bi Matic Osovnikar zmagal v finalu???....ampak že nastopiti v finalu in biti "zadnji"..........

Čestitamo!
raketar
 
Prispevkov: 73
Pridružen: So Apr 02, 2005 9:50 am

Re: STEREOPHILE 2007 PRODUCTS OF THE YEAR

OdgovorNapisal/-a VCC » To Dec 04, 2007 10:04 am

[quote="Marko Puš"]Stereophile je že podelil "avdiofilske Oskarje" za leto 2007 in v kategoriji Analog Source je zmagal tudi Kuzma Stabi XL, ki je edini med nominiranci v tej kategoriji trikrat zasedel prvo mesto!

To je zares veliko priznanje (eno največjih, če že ne prav največje, kar jih avdio proizvajalec sploh lahko dobi) in, ki se odraža tudi v primernih okoliščinah podelitve, ki bo letos v okviru največjega sejma elektronike na svetu CES v, mislim, da še vedno največjem hotelu na svetu The Venetian v Las Vegasu.

Iskrene čestitke Francu za še en velik dosežek! Tokrat zmagovalec stoji v družbi odjemne doze Lyra Skala in ob Keelovi modifikaciji za Linn Sondek, nominiranci pa so bili še: glave Air Tight PC-1, Transfiguration Orpheus, Koetsu Black ter ročki SME M2 in Linn Ekos SE.


Čestitke, čestitke!!!!

Franc, mislim, da si moraš pa zdaj res nabavit in zaužit kak Wagyu stejk, da obeležiš dogodek!

LP; Vid


:mrgreen:
PS: Sam drugo leto pa pride Mašina, tak da itak ne bo smisla tekmovat! Hahahahahahaha....
:mrgreen:
LP; VCC
VCC
 
Prispevkov: 328
Pridružen: Ne Mar 13, 2005 5:28 pm

OdgovorNapisal/-a fotr » To Dec 04, 2007 11:01 am

Ni kaj, ni kaj. Car si pa čeprav drugi trdijo drugače.
Ampak kaj ko pa je foušarija tako lepa slovenska lastnost.
Se spomnim enega intevjuja z Đurotom, ko so ga vprašali kako se počuti po tolikem času v Sloveniji in je odgvoril:
Skoraj čist Slovenec, sem zadnjič opazil, da sem bil enmu nekaj fouš!
Moj terapevt je postal ponosen lastnik stabija2 in pripadajoče mehankarije, pa mu je sin rekel, a to je pa doma narejeno??
Pa mu je fotr pokazal internetno stran in je mladinec baje samo sapo lovil in trdil, da khm, to pa je to.
No pa bo spet en ploščofil več.

Skratka, še enkrat čestitke s steakom in vso pripadajočo tekočino!!
fotr
mod
 
Prispevkov: 346
Pridružen: Pe Feb 18, 2005 10:37 am
Kraj: Škrilje vas nad Igom

OdgovorNapisal/-a FOTB » To Dec 04, 2007 11:45 am

Čestitke tudi z moje strani !

Iztok
iztok
Uporabniški avatar
FOTB
 
Prispevkov: 127
Pridružen: Po Sep 12, 2005 3:39 pm
Kraj: Posavec

OdgovorNapisal/-a Gost » To Dec 04, 2007 12:34 pm

Čestitam!

Primož
Gost
 

OdgovorNapisal/-a PSD » To Dec 04, 2007 4:52 pm

Franc - čestitam!
En lep dan
PSD
mod
 
Prispevkov: 109
Pridružen: Če Jun 02, 2005 1:46 pm

OdgovorNapisal/-a kuzma2 » To Dec 04, 2007 7:03 pm

Iskreno hvala!
FK
kuzma2
 
Prispevkov: 1707
Pridružen: Pe Mar 11, 2005 3:22 pm

OdgovorNapisal/-a akacjan » To Dec 04, 2007 10:21 pm

Bravo Franc (kaj še bo ...)
lp
A.
akacjan
 
Prispevkov: 94
Pridružen: Sr Feb 16, 2005 10:29 pm

Re: STEREOPHILE 2007 PRODUCTS OF THE YEAR

OdgovorNapisal/-a ak » Sr Dec 05, 2007 8:12 am

[quote="VCC"]
:mrgreen:
PS: Sam drugo leto pa pride Mašina, tak da itak ne bo smisla tekmovat! Hahahahahahaha....
:mrgreen:


A ja? Malo sem pogledal kako poteka projekt. Ideja je padla v petek, 13. maja 2005 (iskreno upam, da datum ne bo slabo vplival na končanje projekta...) s tem, da so obljubljali predstavitev na (pred)prejšnjem Multimedija šowu :? .

Zdaj smo nekje proti koncu 2007 - torej recimo 2,5 leti od začetka. A imaš kake insajderske informacije, da zdaj pa res bo :?:
lp
ak
Uporabniški avatar
ak
 
Prispevkov: 161
Pridružen: Po Mar 21, 2005 7:29 am
Kraj: Novo mesto
Na vrh

Doma?i zvo?niki

OdgovorNapisal/-a ak » To Maj 27, 2008 6:52 am

Včeraj zvečer sem spet malo surfal, pa sem naletel na domačega proizvajalca zvočnikov "Zvone Raspor Speaker Lab" [url]http://www.zr-speakerlab.si/home.html[/url].

Slikce zvočnikov zgledajo zanimivo in tudi specifikacije delujejo dobro. Ne spomnim pa se, da bi na tem forumu (ali kje drugje) kdaj slišal kaj o njih. Tudi iz M-Hotela se ne spomnim firme. A kdo pozna/ima to zadevo? Ali pa sem samo jaz tako nerazgledan po domačih logih, da edini ne vem, da to obstaja :?:

A se splača razmišljat o takih/teh zvočnikih? Ja,ja, vem - še vedno nisem zaključil (zdaj že več kot eno leto trajajočega) iskanja zamenjave za moje B&W DM603i.
lp
ak
Uporabniški avatar
ak
 
Prispevkov: 161
Pridružen: Po Mar 21, 2005 7:29 am
Kraj: Novo mesto

OdgovorNapisal/-a kuzma2 » To Maj 27, 2008 8:45 am

Ali ne bi tega prenesel in nadaljeval debato pod "zanimivi zvočniki".
FK
kuzma2
 
Prispevkov: 1707
Pridružen: Pe Mar 11, 2005 3:22 pm


Vrni se na HIFI 2005-2013

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov