4Point

avdio-sem so premaknjene tudi vse stare teme

4Point

OdgovorNapisal/-a VCC » Pe Jan 25, 2008 8:08 am

V sredo (23.1.) se nas je nekaj zbralo pri Francu, kjer nam je prijazno razkazal podrobnosti nove ročke 4Point. Tisti, ki ste zamudili (ker ne berete Kuzma novosti), vam je lahko precej žal, saj tako podrobnega vpogleda v konstrukcijo, pristop in sam razvoj in konstruiranje od ideje do končnega izdelka, verjetno ne boste dobili kjerkoli.
Kakorkoli, ročko smo videli v akciji, v kosih, razstavljeno, sestavljeno, prototip, model horizontalnega ležaja s katerim smo se potem lahko igrali....
Vse skupaj je spremljala obširna in detajlna razlaga, kasneje s spremljajočo penino, potem pa smo še mal "palačinke metal" in poslušali razne stvari.
Večer smo zaključili v Kranju "kod Tetke" z nekoliko drugačnimi čevapi in pleskami, kot smo jih vajeni.
Bilo je zelo prijetno!

PS: Fotografi, na plano s posnetki!!!
LP; VCC
VCC
 
Prispevkov: 328
Pridružen: Ne Mar 13, 2005 5:28 pm

OdgovorNapisal/-a kuzma2 » Pe Jan 25, 2008 1:43 pm

Ime ročice je "4Point" in sem to popravil v tvojem tekstu ( 4point).
FK
kuzma2
 
Prispevkov: 1707
Pridružen: Pe Mar 11, 2005 3:22 pm

Re: 4Point

OdgovorNapisal/-a JayKay » Ne Jan 27, 2008 6:59 pm

[quote="VCC"]V sredo (23.1.) se nas je nekaj zbralo pri Francu, kjer nam je prijazno razkazal podrobnosti nove ročke 4Point. Tisti, ki ste zamudili (ker ne berete Kuzma novosti), vam je lahko precej žal, saj tako podrobnega vpogleda v konstrukcijo, pristop in sam razvoj in konstruiranje od ideje do končnega izdelka, verjetno ne boste dobili kjerkoli.
Kakorkoli, ročko smo videli v akciji, v kosih, razstavljeno, sestavljeno, prototip, model horizontalnega ležaja s katerim smo se potem lahko igrali....
Vse skupaj je spremljala obširna in detajlna razlaga, kasneje s spremljajočo penino, potem pa smo še mal "palačinke metal" in poslušali razne stvari.
Večer smo zaključili v Kranju "kod Tetke" z nekoliko drugačnimi čevapi in pleskami, kot smo jih vajeni.
Bilo je zelo prijetno!

PS: Fotografi, na plano s posnetki!!!


Torej - s precejšno zamudo - skoraj edini fotograf je končno spravil fotke na tem linku:

[url=]http://picasaweb.google.si/jkanalog/Kuzma4P2008?authkey=4yQLVmdbz5Q[/url]

žal je kakovost fotografij na precej švoh ravni - je pa zato vsebina, kakor je VCC omenil, izjemno prijetna. Se pridružujem vtisom in dodajam - popolna gostoljubnost, prijeten klepet, tehnično zelo pester in pobroben prikaz delovanja! S stališa ljubitelja tehnike je to nekaj kar se ne sme zamuditi!

4P deluje v "živo" še bolj suvereno in konkretno, prava mrcina...

Lp j.

p.s: "kod Tetke" smo zadali zadnji udarec že iz Hotemaž precej polnim želodcem - pocepali od mesnin in ostalih dobrot!

[url]http://picasaweb.google.si/jkanalog/Kuzma4P2008?authkey=4yQLVmdbz5Q[/url]
JayKay
 
Prispevkov: 5
Pridružen: Ne Nov 19, 2006 5:21 pm

Slovenske novice...

OdgovorNapisal/-a ak » Po Mar 31, 2008 12:55 pm

...nisem vedel, kam naj dam komentar na članek v Slovenskih novicah, pa je morda tule najboljprimerno, saj je moj komentar vezan na ročke.

Torej, poleg čestitk za lep članek (bravo, bravo, bravo,...), mi je padel v oči komentar poleg ene od slik. Pisalo je, da je to ročka, ki bo prišla ven v maju, na sliki pa je nekaj, kar mi na prvi pogled deluje hudičevo podobno AirLine ležaju :D ...OK, ura je bila 5:30, ko sem tole bral, lahko da sem kaj zamutil...čisto zjutraj mi sive celice še malo štrajkajo :D

Sicer pa je vzpodbudno videti kak članek na prvi strani v Slovenskih novicah, kjer ni nihče nikogar umoril, oguljufal, ukradel ali okradel, nič ni zgorelo in nihče ni prestopil iz ene stranke v drugo :? ...
lp
ak
Uporabniški avatar
ak
 
Prispevkov: 161
Pridružen: Po Mar 21, 2005 7:29 am
Kraj: Novo mesto

OdgovorNapisal/-a kuzma2 » Po Mar 31, 2008 1:16 pm

Hvala. Ja, tisto je Air line, spodaj desno je 4Point na Stabi ref gramofonu.
FK
kuzma2
 
Prispevkov: 1707
Pridružen: Pe Mar 11, 2005 3:22 pm


Vrni se na HIFI 2005-2013

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov