Munchen 2013

avdio-sem so premaknjene tudi vse stare teme

Munchen 2013

OdgovorNapisal/-a administrator2 » To Maj 14, 2013 12:45 pm

Enako velik kot lansko leto. Razlika je bila v tem, da so skoraj vsako leto bolj organizirani a navkljub temu sem ob 9.30 čakal skoraj 15 minut v vrsti da sem vstopil kot razstavljalec. Drugi dan je bil ta problem odpravljen, navkljub temu, da je bilo v petek največ ljudi. Običajno je to sobota. Vsekakor ,če želite v miru slišati sisteme- nedelja je ta pravi dan.

Naš "stand" je bil dobro obiskan ( novinarji, distributerji,......) in odzivi so bili zelo dobri. Tudi obiskovalcev iz Slovenije in Hrvaške, ki so naš prišli pozdravit ni manjkalo.

Malce sem uspel skočiti po sejmu. Kaj mi je ostalo v spominu kot zelo dober zvok: velike Kharme ter Living Voice horni( par 500.000 EUR). Toda npr. prvi obisk Kharme je bil takšen. Vrtela se je neka kompresirana pop glasba in sem skoraj odšel misleč pa koji k. vrte takšno glasbo, za katero je dovolj sistem za 2000 EUR in ne samo zvočniki za 200.000 EUR. Demo izpred 3 let je bil zelo slab. Toda vseeno sem počakal in demonstrator je vrnil tisti CD nekemu obiskovalcu. Ali vam je mogoče jasno zakaj se vsak jajc ne more vrteti na sejmu. Toda drug CD po izboru demonstratorja je bil čisto nov svet. Res vrhunski zvok in nato še LP- klasika iz Clearaudio gramofona je pokazala, da je to bil resnično zelo "realističen" zvok na sejmu.

Sistem Living Voice z Kondo elektroniko je verjetno stal 1mEUR. Toda zvok Mahlerjeve 1. s CDjea je bil zelo analogen in dramatično dvoranski. Vprašal sem Kevina( Scot -konstruktor) koliko bi bili v kitu a se je le nasmehnil.

TAD v veliko sobi so igrali dobro z dobro dinamiko a nisem poslušal veliko časa. Focali solidno,.... Za ostalo ni bilo časa.

PS: Milano letos v septembru odpade!!!!!
FK2
administrator2
Site Admin
 
Prispevkov: 857
Pridružen: Če Nov 12, 2009 5:27 pm

Vrni se na HIFI 2005-2013

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov