oja?evalec?

avdio-sem so premaknjene tudi vse stare teme

oja?evalec?

OdgovorNapisal/-a jbl » To Mar 29, 2005 9:19 pm

Pozdravljeni, kupujem soliden ojačevalec, ki ima izhod pre-out. Uporabil ga bi za predojačevalec in ob enem bi ga iskoristil za poganjanje visokih in srednjih tonov. Doma imam končno stopnjo, ki poganja bas linijo. Ojačevalnik, ki sem ga imel prej se mi je pokvaril zato sem na testu imel cca 6 različnih ojačevalcev v rangu 200.000 - 400.000 sit. Zadeve sem poslušal in zdaj sta v ožji izbor prišla dva AUDIO ANALOGUE - PUCCINI in MUSICAL FIDELITY A3.2 Oba za moja ušesa igrata izvrstno in nikakor se ne morem odločiti katerega bi vzel. Puccini je malce cenejši in tudi švohnejši.MF A3.2 pa ima malce več moči in narejen v dual mono tehnologiji. Prosil sem nekaj prijateljev, da mi pomagajo pri odločitvi in ocenjevanju pa mi noben ne more potrditi, kateri je boljši. Prosim za namig oz. nasvet.

LP
jbl
 
Prispevkov: 14
Pridružen: To Mar 29, 2005 8:58 pm

OdgovorNapisal/-a kuzma2 » Sr Mar 30, 2005 7:25 am

Sam bi sestavil sistem tako, da bi uporabil predojačevalnik( ki bi bil boljši, kot tisti v integriranem ojačevalniku) ter dve enaki končni stopnji in poganjal en zvočnik z eno stopnjo( en kanal za bas, drugi kanal za visoke- s tem je napajanje manj obremenjeno), drugi pa z drugo- seveda če želite tak biamping.Ali pa samo eno končno velikih moči.

Če vam igrata podobno, je vseeno ,katerega vzamete, če pa zelo različno in sta vam oba všeč, potem vseeno poskusite še kakšno sedmo opcijo.
FK
kuzma2
 
Prispevkov: 1707
Pridružen: Pe Mar 11, 2005 3:22 pm


Vrni se na HIFI 2005-2013

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov