Mnenja razstavljalcev o organizaciji HI-FI showa

avdio-sem so premaknjene tudi vse stare teme

Mnenja razstavljalcev o organizaciji HI-FI showa

OdgovorNapisal/-a trancedeejay » To Apr 12, 2005 6:29 pm

Zanima me ali ste razstavljalci zadovoljni z organizacijo na HI-FI showih, imate kaksne pripombe na sobe, ambient, lokacijo dogodka, datum dogajanja, cas trajanja,ustrezljivost organizatorjev. Torej ali vas kaj moti na teh prireditvah, lahko kaj pohvalite. Kakšna so mnenja obiskovalcev, ki to prireditev obiščete, kaj vas moti, imate kakšne nasvete, predloge.Je prireditev dovolj medijsko odmevna?
Have a nice Day

Matt
P.S. Tema je objavljena tudi na Hiendfi, tukaj je postavljena zato, ker določeni razstavljalci tam niso prisotni
MUSIC IS THE KEY
trancedeejay
 
Prispevkov: 106
Pridružen: To Mar 29, 2005 6:28 pm
Kraj: Kranj

OdgovorNapisal/-a ak » Če Apr 14, 2005 6:14 am

Je prireditev dovolj medijsko odmevna?


Živijo,

Osebno sem bil samo na dveh HI-FI showih in še to pred nekaj leti. Glavni razlog je to, da enostavno nisem vedel, da show bo. Priznam, da ne spremljam ravno zavzeto časopisja, na TV pa pretežno dnevnik in poročila na radiju, ampak glede medijske pokritosti bi si želel predvsem nekoliko bolj vsiljivo napoved dogodka (če že moram izvedeti za vsak pohištveni sejem, bi pa še za HI-FI).

AK
Uporabniški avatar
ak
 
Prispevkov: 161
Pridružen: Po Mar 21, 2005 7:29 am
Kraj: Novo mesto

OdgovorNapisal/-a kuzma2 » Če Apr 14, 2005 9:00 am

Žal finančni promet v avdio je BISTVENO( 10.000x) manjši od prodaje pohištva ali avtomobilov, itd.
Zato ni na razpolago toliko denarja za reklamiranje. Zaenkrat, kot sem govoril z Vojkom( organizatorjem) , se še išče primerna lokacija s bolj primernimi prostori in s tem je povezana izbira termina nekje jeseni.
FK
kuzma2
 
Prispevkov: 1707
Pridružen: Pe Mar 11, 2005 3:22 pm

OdgovorNapisal/-a Gost » Če Apr 14, 2005 9:58 am

AK, na HIENDFI strani je bilo dovolj objav o sejmu, letos bodo tudi na WWW.KUZMA.SI !!!

lp Iztok
Gost
 

OdgovorNapisal/-a Gost » Če Apr 14, 2005 10:43 am

Ljubitelji dobrega zvoka lahko samo upamo, da nam bodo distributerji pripravili dober zvok (in druženje) in da bo organizator dobil boljše prostore in da distributerjev ne bo treba prositi za udeležbo. Vem, da nas je malo, ampak potrudite se za nas. Konec koncev pa živite od nas (nekateri tudi od tujcev). :lol:

lp Iztok
Gost
 


Vrni se na HIFI 2005-2013

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost