Gallo

avdio-sem so premaknjene tudi vse stare teme

Gallo

OdgovorNapisal/-a Rogouc » Sr Apr 13, 2005 5:12 pm

Zanima me, kakšni so se vam zdeli zvočniki tega proizvajalca za zadnjem srečanju Audiokluba v Vklopu?

Rogouc
Rogouc
 
Prispevkov: 199
Pridružen: Če Mar 31, 2005 7:02 am

Re: Gallo

OdgovorNapisal/-a Gost » Če Apr 14, 2005 10:07 am

[quote="Rogouc"]Zanima me, kakšni so se vam zdeli zvočniki tega proizvajalca za zadnjem srečanju Audiokluba v Vklopu?
Zvočnikom bi delali krivico, če bi jih ocenjevali po enodnevnem delu. Škoda, ker jih je Igor sploh priklopil. Mene je zanimal Hovland, ki pa ga na ta način nismo mogli testirati.
lp Iztok
Gost
 

OdgovorNapisal/-a akacjan » Če Apr 14, 2005 3:22 pm

Živjo Iztok

meni je Hovland že iz škatle noro dob'r zaigral,?eprav pravijo da ga moraš kuhat vsaj 300 !!! ur ( koliko ti potem še ostane živlenja lamp ??)lp
aleš
akacjan
 
Prispevkov: 94
Pridružen: Sr Feb 16, 2005 10:29 pm

OdgovorNapisal/-a Gost » Če Apr 14, 2005 4:08 pm

akacjan napisal/-a:meni je Hovland že iz škatle noro dob'r zaigral,?eprav pravijo da ga moraš kuhat vsaj 300 !!! ur ( koliko ti potem še ostane živlenja lamp ??)

Aleš,
in kaj ti pore?eš na Gallote? Meni so bili trdi, vše? pa mi je bil "neškatlast" zvok.
lp Iztok
Gost
 

OdgovorNapisal/-a Gost » Če Apr 14, 2005 4:10 pm

akacjan napisal/-a:meni je Hovland že iz škatle noro dob'r zaigral,?eprav pravijo da ga moraš kuhat vsaj 300 !!! ur ( koliko ti potem še ostane živlenja lamp ??)

Aleš, še vprašanje, kje si pridobil v primerjavi z ARom?
lp
Gost
 

OdgovorNapisal/-a akacjan » Če Apr 14, 2005 4:35 pm

Iztok ,
AR je izjemno korekten predojačevalec,ki bi ga z veseljem in brez slabega občutka imel lahko srečno do konca svojih dni,ampak !!,ker sem se odločil,da ne bom kupoval nesramno dragih in (trdno ) verjamem tudi dobrih fono predoj. in ker ima moja prva glava BM Ruby LP tako kurčevo nizek izhod,da ga moj AR PH 3 ni videl v celem obsegu , sem se odločil da sklenem pakt s hudičem-vzamem v sistem transformator za ojačanje signala iz glave.. je moral posledično oditi AR iz moje hiše - odnesel ga je nizek izhodni švicarski cunami. Aja ,kaj sem z hp 100 pridobil?--tisto neverjetno sposobnost predojačevalca,ki ti pokaže svet ZNOTRAJ glasbene fraze-upam,da me zastopiš.lp
akacjan
 
Prispevkov: 94
Pridružen: Sr Feb 16, 2005 10:29 pm

OdgovorNapisal/-a akacjan » Pe Apr 15, 2005 12:13 am

Iztok, pozabil sem odgovorit na vprašanje o Gallo-tih? Kar se koncepta tiče, se mi zdi prava stvar in jasno - tudi zvok je tukaj nekje.Počakajmo da se uigrajo.Lp
akacjan
 
Prispevkov: 94
Pridružen: Sr Feb 16, 2005 10:29 pm


Vrni se na HIFI 2005-2013

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov