predoja?evalnik na 9 V

avdio-sem so premaknjene tudi vse stare teme

OdgovorNapisal/-a PSD » To Jun 14, 2005 2:47 pm

Buhuhahahahahaha - Vid - si videl - zdaj so veleumni že pogruntali, da zelo verjetno nisi v življenju niti lampe v roki držal ... HEHEHEHE ...

Hjam - je dal pa dober nasvet iz prve roke - če se držiš načrtov iz Elektorja (no pa še kak Svet elektronike bi zraven pasal) - potem nenadoma dobiš občutek, da si najboljši na svetu :wink: :lol: :twisted:
En lep dan
PSD
mod
 
Prispevkov: 109
Pridružen: Če Jun 02, 2005 1:46 pm

Švicarska pastiri?ka

OdgovorNapisal/-a Rogouc » To Jun 14, 2005 6:38 pm

Jezusmarijabohpomagaj, ker Hajdiju nihče drug več ne more. Že dlje časa na slovenskih in svetovnih forumih dokazuje, da nima pojma o solid-state elektroniki, potem je začel ponosno dokazovati, da se tudi na zvočnike bolj slabo spozna in dela primitivno dizajnirana (kopije cenenih Fisher zvočnikov iz 80-ih let) neposlušljiva skropucala za velike dnarje. Pa si pač misliš, da se pa na lampe vseeno spozna... Eeeeeeeeeeeeeeeeeeek!!!!!!! Wrong!!!!!!!! Pojma nima!!!!!! Takih oslarij, kakršne so se mu zapisale na onem drugem forumu v zadnjem dnevu, svet še ni videl. Tip očitno ne zna brat grafov, ni pismen, ne razume na kakšne vse načine je mogoče lampe ponucati, ne razume zastavljenega problema, ne obvlada obnašanja lamp v praksi (in to seveda kamuflira z na hitrico izmišljenimi profi podatki - lampo moraš izmerit v testnem vezju, pa dobiš vernejše podatke od kakršnekoli literature), ne razume in ne pozna tipičnih vezav kitarskih pasivnih kontrol, in tako dalje in tako naprej. In s takim primitivcem se znova in znova razpravljamo. Potem pa ni čudno, da njegove genialne konstrukcije zvenijo za en drek, se kvarijo in se celo vžigajo. Če bo šlo tako naprej, bodo morale zavarovalnice v dobni tisk napisati, da protipožarno zavarovanje ne velja v primeru posedovanja HL aparatur. :P :P :P :P :P

Rogouc
Rogouc
 
Prispevkov: 199
Pridružen: Če Mar 31, 2005 7:02 am

OdgovorNapisal/-a Dare Rutar » To Jun 14, 2005 8:08 pm

:lol: :lol: :lol: :lol: Rogouc, zavarovalnice sploh ne bi hotele zavarovat hiše ali stanovanja, če bi bla v njem HL samogradnja. :lol: :lol: :lol: Prevelik rizik za požar. Hajdija zdej že poznamo tolk, da vemo da zna samo pljuvat in blefirat. Še enkrat je dokazal, da je v stroki čista nula. Zdej spet izvaja neke akrobacije da bi dokazal svoj obstoj, kar je jasno slika njegove (vemo kakšne) psihe :shock: Zakaj pa se mora stalno sam s sabo pogovarjat, tolkrat multiplicirat, zakaj ga noben normalen ne šmergla, zakaj ne proda nič in propade vsak poskus sodelovanja z njim, zakaj ne more prit v tuje revije..... :cry: :cry: :cry:
Dare Rutar
 
Prispevkov: 61
Pridružen: Sr Mar 30, 2005 10:48 am

OdgovorNapisal/-a mitjam » To Jun 14, 2005 10:33 pm

pozdravljeni! kot vidim ne dobivam nobenega odziva na svoje vprašanje
zgleda da se na mojem vprašanju bije boj med dvema konkurentoma.
vseeno hvala.

p.s. dovolj mi je vaših igric kdo je boljši in kdo slabši aja pa še to jaz sem Mitja Muhič ne pa neka namišljena osebnost kateregakoli od vas kot si to nekateri razlagajo. Nisem postavil vprašanja zato da vidim kdo je boljši ampak zato da mi nekdo pomaga kot začetniku.
mitjam
 
Prispevkov: 15
Pridružen: To Jun 07, 2005 11:10 pm

OdgovorNapisal/-a Rogouc » To Jun 14, 2005 11:02 pm

[quote="mitjam"]pozdravljeni! kot vidim ne dobivam nobenega odziva na svoje vprašanje


:?: :?: :?:

Kako to misliš "ne dobivam nobenega odziva na moje vprašanje"????? Opisal sem ti, kaj naredi, ti pa takole!!!!! Lahko bi vsaj komentiral, kakšna se ti zdi moja rešitev problema, al pa vprašal, kaj ti pri tem ni jasno. Nič tudi nisi napisal o obstoječih kitarskih kontrolah, ki bi bile integrirane s tem lampaškim aktivnim vezjem. Aja, saj res, sem pozabil, da si prišel na ta forum samo provocirat in dokazovat, da je Hajdi znalac specialac. No, dokazal si pač ravno nasprotno in jaz ti tega nekak ne morem zameriti... :P :P :P

Rogouc
Rogouc
 
Prispevkov: 199
Pridružen: Če Mar 31, 2005 7:02 am

OdgovorNapisal/-a mitjam » To Jun 14, 2005 11:20 pm

kdo je koga začel provocirat??????????
Kaj je med vama z bojanom me sploh ne zanima.
Sem videl vaš prispevek in ga še nisem uspel preiskusiti ampak na živce mi že gre da z bojanom provocirata eden drugega na tem vprašanju vedno ko grem pogledat če je kaj novega vidim samo novo provokacijo(zadnje čase).
mitjam
 
Prispevkov: 15
Pridružen: To Jun 07, 2005 11:10 pm

OdgovorNapisal/-a PSD » To Jun 14, 2005 11:46 pm

hjam - no ko pregledaš tvoje "prispevke" v tej temi - je res zelo razvidno, da sploh nisi nič provociral al kako? :wink: :cry:
No da dam par tvojih izjav v citate spodaj - hmnja - če bi se manj ukvarjal s tem kaj kje kroži pa kdo ti je največ pomagal pa raje prebral kaj od tistih, ki so ti želeli pomagat - potem zdaj ne bi klamfal takih ... Tako da ne špilaj zdaj užaljenca ...

PS: zanimivo je, kako si novinec med raznimi forumi - a takoj si ugotovil, kaj vse se na netu slabega govori o kuzma.si (btw - je .si in ne .com :wink: )


[quote="mitjam"]niti približno niste odgovorili kaj sem jaz vprašal
G. Bojan se je vsaj potrudil in razpravljal z mano
kaj in kako. Zgleda da je vse res kar kroži po netu o KUZMA.COM .


[quote="mitjam"]oprosti ampak mitjam sem resnična oseba. Mogoče so za vas to glupa vprašanja ampak meni se ne zdi tako.pojma nimate kaj bi to pomenilo če bi
lahko uporabil elektronko pri napajanju z 9V baterijo. Očitno tudi vi neveste kako bi se to naredilo pa v drek tišite druge, ki so mogoče boljši.
Če bi rad še kaj povedal pa piši na mrtube@email.si.
gamad


[quote="mitjam"]no če mislite da vi dajete dobre nasvete si poglejte kaj sem dobil od vas
na vprašanje ojačevalec riz rp50/3 in kaj od G.Bojana
En lep dan
PSD
mod
 
Prispevkov: 109
Pridružen: Če Jun 02, 2005 1:46 pm
Na vrh

Prejšnja

Vrni se na HIFI 2005-2013

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov