MULTIMEDIA SHOW

avdio-sem so premaknjene tudi vse stare teme

OdgovorNapisal/-a kuzma2 » Ne Okt 08, 2006 8:47 am

LJ sejem je bil včeraj še bolj živ in vsi so bili tam!

Obiskal me je tudi moj zastopnik za Italijo( tudi za NAT audio) in je s seboj pripeljal zelo zadovoljnega kupca , ki ima Stabi Ref& Air line in sicer živi v Neaplju. Povedal mi je, kako je ponosen, da me je srečal in zadovoljen z Kuzma izdelki in predvsem ročico!

Ob prijetni večerji z avdiofili ter gosti iz Italije je tekla zanimiva debata. Ko sem malce debatiral z Neapeljčanom o avdio in kako on prideluje svoje vino, sem tudi izvedel kaj on sploh dela. Pravi, da je mikrokirurg in je ravno včeraj( petek) nekomu prišil roko nad lahktom! Od njega sem tudi izvedel, da so takšne operacije bolj uspešne, če je človek mlajši,vsaj pod 40.

Priznal je tudi, da tudi on vedno" šopa muziko" med operacijo.
FK
kuzma2
 
Prispevkov: 1707
Pridružen: Pe Mar 11, 2005 3:22 pm

OdgovorNapisal/-a Pero » Ne Okt 08, 2006 4:05 pm

Žal sem bil šele danes na sejmu... :oops: Meni se je zdel zanimiv in v redu. Se mi zdi da se sejem z leti popravlja in da je vse bolj zanimiv. Slovenija ni Las Vegas in nikoli ne bo. Primerjati ta Show z velikimi sejmi na svetu nima smisla. Niti po kupni moči, niti po tradiciji, niti...

Ni mi žal da sem šel tja. Mislim da je bilo dovolj zanimivih stvari....

Na sejmu je bilo veliko razstavljalcev... veliko solidnih sistemov, veliko zanimivih informacij, itd. Se strinjam da bi se s strani organizatorja ali razstavljalcev dalo kaj popravit, pač nihče ni popoven, pa kot sem že omenil živimo v Sloveniji...

Ulavnem... upam da bo drugo leto ponovno tak show - vsaj isti, če ne še boljši!

LP

Pero
Pero
 
Prispevkov: 31
Pridružen: Po Jul 03, 2006 5:30 pm

OdgovorNapisal/-a hi-end » Ne Okt 08, 2006 10:47 pm

Moji občutki na sejmu so precej mešani. Zvok je bil po večini uredu, ali bolje rečeno v danih okoliščinah in predvsem sobah dalo doseči. Zagotovo bi se dalo iz sistemov potegniti še precej več, ob ustrezni akustični obdelavi prostora. Motilo me je to, da so bile sobe pogosto zaprte (kar je posledica tudi hotelskih vrat z karticami), tako da se je človek dostikrat počutil kot bi vstopal v prostor z prodajalkami ljubezni :roll: ampak če si hotel sistem slišati si ga tudi lahko slišal.

Kljub vstrajnemu iskanju sobe, kjer naj bi bil razstavljen "The Machine" mi le tega ni uspelo najti. Razlogov v času sejma nisem uspel slišati.
LPL.
Uporabniški avatar
hi-end
 
Prispevkov: 37
Pridružen: Po Jun 27, 2005 2:08 pm
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a Rogouc » Po Okt 09, 2006 6:45 am

hi-end napisal/-a:Kljub vstrajnemu iskanju sobe, kjer naj bi bil razstavljen "The Machine" mi le tega ni uspelo najti. Razlogov v ?asu sejma nisem uspel slišati.


:P :P :P :P :P

Khm, no, ve? razstavljalcev je izrazilo razo?aranje nad nevidenjem najbolj napovedovanega izdelka tega desetletja, kot tudi nad odsotnostjo glavnega ideologa. Vsak je razvijal svojo bolj ali manj verjetno teorijo, ?emu je tako, na koncu pa so prišli do zaklju?ka, da si sobe za razstavljanje kot edini pravi neprofitni krožek pravzaprav ne more privoš?iti. Padla je ideja, da letošnji preve? uspešni razstavljalci donirajo sredstva za eno sobo za MMS 2007, da bi bila lahko postava kompletna.

:P :P :P :P :P

Povsem se strinjam s hi-endom kar se ti?e razstavljalskih prostorov. Zdi se mi, da je bilo letos še bolj kot prejšnja leta o?itno, kdo se je potrudil glede akustike prostorov in kdo ne. Akusti?no neobdelane sobe so zvenele katastrofalno, ne glede na to, kaj se je notri vrtelo. Izgovarjanje na nemogo?e sobe so pravljice za otroke. Kar nekaj razstavljalcev je prišlo ali dobro pripravljenih da izvedejo akusti?ni tretma prostora, ali pa so se znašli na licu mesta, ko so uvideli kakšna je situacija. Vse se da, ?e se ho?e. ?e se no?e, se pa jamra... :P :P :P

Kar se pa zvoka ti?e - itak je bil spet najboljši pri 'neprofitnežih' Copycardovcih. Škoda ker ni? ne prodajajo, oziroma, ker so se pripravljeni lo?it od svojih ljubljen?kov le za tako absurdne cifre, da bi še g.Kante zardeval. :P No, pa v sobah, kjer so kraljevale stružnice, je bilo tudi kar v redu. :P

R :P
Rogouc
 
Prispevkov: 199
Pridružen: Če Mar 31, 2005 7:02 am

OdgovorNapisal/-a hi-end » Po Okt 09, 2006 8:14 am

Rogouc napisal/-a:Khm, no, ve? razstavljalcev je izrazilo razo?aranje nad nevidenjem najbolj napovedovanega izdelka tega desetletja, kot tudi nad odsotnostjo glavnega ideologa. Vsak je razvijal svojo bolj ali manj verjetno teorijo, ?emu je tako, na koncu pa so prišli do zaklju?ka, da si sobe za razstavljanje kot edini pravi neprofitni krožek pravzaprav ne more privoš?iti. Padla je ideja, da letošnji preve? uspešni razstavljalci donirajo sredstva za eno sobo za MMS 2007, da bi bila lahko postava kompletna.

:P :P :P :P :P



Ja res je - kar pravi Rugovc - razo?aranje je veliko, ker najbolj napovedovanega izdelka ni bilo na sejmu. Tudi glavnega ideologa ni bilo, razloga pravzaprav nih?e ne ve. Ta ideja za zbiranje sredstev je naletela na veliko odobravanje, tako da upamo vsi, da bo drugo leto sejem kompleten.


Rogouc napisal/-a:
Kar se pa zvoka ti?e - itak je bil spet najboljši pri 'neprofitnežih' Copycardovcih. Škoda ker ni? ne prodajajo, oziroma, ker so se pripravljeni lo?it od svojih ljubljen?kov le za tako absurdne cifre, da bi še g.Kante zardeval. :P No, pa v sobah, kjer so kraljevale stružnice, je bilo tudi kar v redu. :P


Res je kar praviš CopyCardovci so naredili veliko, morda neprimerno ve? kot se od "neprofitnežov" kdajkoli pri?akovalo. Zvok je bil najboljši na sejmu in še boljši kot lani. Škoda je res le to, da njihovih izdelkov ni mogo?e kupiti. So pa imeli fantje definitivno dober pristop, pa naj se še tako "pljuva" po njih.
LPL.
Uporabniški avatar
hi-end
 
Prispevkov: 37
Pridružen: Po Jun 27, 2005 2:08 pm
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a Rogouc » Po Okt 09, 2006 10:18 am

:P :P :P

Hajdi, Hajdi, samo da ti človek kak bullšit pokaže, pa že obe roki zarineš vanj. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Pa menda ja ne misliš, da te je kdo ZARES pogrešal? Daj no mir, bodi resen... :P Boljšega vzdušja na sejmu še ni bilo. Vidim da se ti grozno kolca po sejmu, glede na to, koliko sporočil si v tem času napisal na to temo. A nisi rekel, da nimaš nobenga cajta, pa ne moreš priti na sejem? Ya right... Ostali smo namesto po forumih viseli tam, debatirali do onemoglosti, poskušali različna vinca in prigrizke, poslušali glazbo in sisteme, ti pa za razliko od nas z dolgim nosom za tipkovnico "Dajte, povejte še kaj, ja ta bil tam, je oni bil tam, kaj je kdo rekel, a me še kdo mara, a me res vsi sovražijo, a kdo ve, da me je strah se tam prikazat, a me bo res igla na Franclovem gramofonu z dolgo ročko pičila?" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


R :P
Rogouc
 
Prispevkov: 199
Pridružen: Če Mar 31, 2005 7:02 am

OdgovorNapisal/-a kuzma2 » Po Okt 09, 2006 10:47 am

Obisk na sejmu je bil podoben lanskemu. Prodanih je bilo bojda preko 1200 vstopnic. Bilo kar precej tujcev iz Hrvaške in Italije, ki so sejem pohvalili, in potrdili obisk naslednje leto.

Večina tistih, ki SO BILI na sejmu, so ga pohvalili!

Tudi na tem sejmu je bil opazen svetovni trend- vse manj hišnega kina.

Tisti Slovenci, ki jih avdio zanima bodo sigurno prišli pogledat sejem naslednje leto.

PS: Vsak obiskovalec je v večini sob lahko slišal različno glasbo- če je le bil malce vztrajen in potrpežljiv.
FK
kuzma2
 
Prispevkov: 1707
Pridružen: Pe Mar 11, 2005 3:22 pm

OdgovorNapisal/-a DaretovaSenca » Po Okt 09, 2006 11:08 am

Rogouc. Saj BH je bil ves čas na sejmu in to tudi v osebi UROS, ki se je tako prijetno zaplezal
[quote="UROS"] Ned Okt 08, 2006 8:06 am
k) Terna. Bravo fantje! Na nivoju ostalih ali še bolš za mal dnarja! Ta najbolš na sejmu ste!

Zakaj zaplezal? Če bi bil res tam, bi ugotovil nekaj, kar je kontruktor UroSST napisal danes zjutraj:

[quote="UROSST"] Pon Okt 09, 2006 6:26 am
hvala
upam da si bil na sejmu v nedeljo, ker v petek in soboto je bila v predelanem CD napaka in je vseskozi igralo mono , v nedeljo je šele sistem zazivel

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
UROS je "bil na sejmu" v petek ali soboto !
DaretovaSenca
 
Prispevkov: 119
Pridružen: Če Jun 30, 2005 6:39 pm
Na vrh

OdgovorNapisal/-a Rogouc » Po Okt 09, 2006 11:21 am

:P :P :P :P :P

Ja, saj. :P :P :P :P :P Pa UROS še vedno ni pojasnil, kdaj pa katere tvoje posnetke je poslušal, da so mu bli tko blazno zanič. Se bo moral posvetovat s kakim od svojih aliasov, da ga spomnejo. :P :P :P :P :P

R :P
Rogouc
 
Prispevkov: 199
Pridružen: Če Mar 31, 2005 7:02 am

Ku Klux Klan

OdgovorNapisal/-a Rogouc » Po Okt 09, 2006 11:30 am

Najbolj obremenjujoča in vroča fotografija je gotovo tale:

Kam lezejo do iskrenosti opiti Copycardovci? (v ozadju njihov šank, kjer so ves čas točili alkohol) Pa zna se!!!!! Glave so naprodaj!

Kopy Kuzma Klan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Slika

Franc, skrij ročke, zaklepaj garažo, kupi čivavo, najemi telesnega čuvaja, tole nau dobr. :P :P :P :P :P :P :P :P :P

R :P
Rogouc
 
Prispevkov: 199
Pridružen: Če Mar 31, 2005 7:02 am

Re: Ku Klux Klan

OdgovorNapisal/-a VCC » Po Okt 09, 2006 11:50 am

[quote="Rogouc"]Najbolj obremenjujoča in vroča fotografija je gotovo tale:

Slika



TOLE JE PA ZIHR DARE RUTAR!!!!
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
LP; VCC
VCC
 
Prispevkov: 328
Pridružen: Ne Mar 13, 2005 5:28 pm
Na vrh

OdgovorNapisal/-a hi-end » Po Okt 09, 2006 12:36 pm

Poraja se mi vprašanje, ali je dotična oseba na sliki res član Copycardovcev, ali pa je morda izvedenec za gramofone, ki išče "The Machine" na sejmu. :?
LPL.
Uporabniški avatar
hi-end
 
Prispevkov: 37
Pridružen: Po Jun 27, 2005 2:08 pm
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a DaretovaSenca » Po Okt 09, 2006 12:58 pm

[quote="BH"]Verjamem da za HIENDFI isto, saj se tu resni samograditelji ne angažirajo vsak dan leta dolgo zato, da bodo
dvigovali "gledanost" "razstavljalcev", ki "razstavljajo" kot v kakem felinijevem filmu moskontarji ko gredo za mrtvaškim sprevodom

Šefe BH zelo slabo pozna svoje člane. Po pogovoru z nekaterimi(CrniP,Whellie...) so bili vsi za, da se naslednje leto v maniri CCjevcev pojavijo(mo) na sejmu ! Tudi brez kapota če bo treba!

[quote="BH"]Pri sosedih lahko opazite pobude po tem da bi se HL ponovno pojavil na showih. Gotovo je mišljen tudi HIENDFI.

Kolikor poznam CCjevce in nekaj jih poznam dobro, nimajo NIČ proti članom HIENDFIja ! Je pa BHju najlažje in najprijetnejše, če svoja nedela obesi še na vse člane foruma.

[quote="BH"]Oni bi zbrali denar in plačali naslednje leto HLu razstavni prostor, da nastopim! . To je kot da bi lokalni muzikanti želeli zbrati denar za Pavarotija, da temu ne bi bilo treba plačati prostora v lokalnem gasilskem domu in bi nastopil skupaj z njimi.

BH-Pavaroti??? :oops: Ali tudi Pavaroti DELA BREZ RAČUNOV in NE PLAČUJE DAVKOV ??? JA, nekaj se je v Italiji o tem govorilo, pa je verjetno na hitro poravnal dolgove ! :lol:
DaretovaSenca
 
Prispevkov: 119
Pridružen: Če Jun 30, 2005 6:39 pm
Na vrh

OdgovorNapisal/-a fotr » Po Okt 09, 2006 1:32 pm

Sam sem bil kar dva dni na sejmu in sem bil prijetno presenečen. Najprej nad zvokom, za katerega bi težko rekel, da je bil kje povsem "mimo", drugo zato, ker se je videlo, da se jih precej trudi zvok popraviti ( od petka na soboto so kar nekateri spreminjali položaj zvočnikov) tretje zato, ker so se skoraj povsod potrudili ustreči z željenim posnetkom.
Opazil pa sem tudi, da se večina ni ukvarjala s posameznimi komponentami, ampak bolj z zvokom kot takim ( se pravi celoto)
Edina stvar, ki bi bila dobrodošla, bi bila ena skupna soba, kjer bi se obiskovalci lahko srečevali med seboj, ampak to pa je verjetno že projekt, ki bi deloval v enem samem nadstropju.
Pa še eno edino razočaranje. V kleti sem gledal (in poslušal) nek domači kino, pa je bilo prav zanimivo gledati eltona Johna in njegove, spremljevalne pevke pa kar ni bilo slišati, čeprav je na posnetku odpirala usta prav močno. To bi bil lahko tudi zanimiv test za v bodoče. vse kar naj bi slišal, bi moral tudi gledati, da bi videl, kaj ......mal sem se zgubu
Pa še ena stvar: meni je na tem sejmu tudi zelo všeč tista družabna komponenta sejma (pa čeprav večerja kulinarično ni bila prav nič HiFi)
fotr
mod
 
Prispevkov: 346
Pridružen: Pe Feb 18, 2005 10:37 am
Kraj: Škrilje vas nad Igom

OdgovorNapisal/-a DaretovaSenca » Po Okt 09, 2006 2:20 pm

Pavarotič se sprašuje o mojih posnetkih:
[quote="fotr"]Pa ste prepričani da ti zadnji posnetki niso bili narejeni z drugačno snemalno tehniko in da so enako kakovostni?

Naj vpraša Uroša, on SIGURNO VE, kaj sem vrtel. :shock: :shock: :wink: Res pa je, da pri komadih nisem povedal, s katerimi mikrofoni je bilo kaj posneto ! Za vsak slučaj, ker vem, s kom imam opraviti. Hi hi, zato je bilo nekaj tudi starih-preizkušenih posnetkov. :lol: Tehniko menjavam (BH ne ve točno, kaj sem zamenjal) zaradi uradno objavljenih anomalij HL mikrofonov s strani samega velikega konstruktorja po najinem prvem "nesporazumu".
Sploh ne ve, da je s tem POHVALIL moje lanske posnetke, ki jih je v enem trenutku tako popljuval. O BEDA ! :oops: :oops: :oops:
Rogouc, le kaj si napravil BHju z objavo karakteristik dveh Klingonov ! Fant je od takrat čisto ponorel ... Dej no, analiziraj še moj fono in preamp !!! :lol:
DaretovaSenca
 
Prispevkov: 119
Pridružen: Če Jun 30, 2005 6:39 pm
Na vrh

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na HIFI 2005-2013

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov